Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Kingdom Come: Deliverance za darmo w Epic Games Store

Wraz z niezależnym Aztez.

Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, Epic Games Store udostępniło za darmo Kingdom Come: Deliverance, czyli RPG w średniowiecznych Czechach.

Aby zdobyć egzemplarz produkcji, na karcie katalogowej tytułu należy kliknąć przycisk „Odbierz” i dokonać finalizacji bezpłatnego zamówienia. Oferta ograniczona jest czasowo i zakończy się za tydzień, 20 lutego, o godzinie 17:00 czasu polskiego.

Wydane równo dwa lata temu Kingdom Come: Deliverance jest debiutanckim projektem studia Warhorse. To RPG, które stawia na realizm - w grze nie ma magii, smoków i innych elementów fantastycznych, które kojarzone są z innymi przedstawicielami gatunku.

Produkcja osadzona jest w średniowiecznych Czechach. Gracze kierują poczynaniami Henryka, którego rodzina zostaje zamordowana podczas najazdu na wioskę. Młodzieniec postanawia zemścić się na oprawcach najbliższych.

W Kingdom Come: Deliverance walka stawia na autentyzm

Zobacz też: Kingdom Come Deliverance - Poradnik, Solucja

Co ciekawe, jednocześnie ruszyła promocja, w ramach której poszczególne dodatki do gry można nabyć z rabatem w wysokości 50 procent. Do kupienia jest łącznie 5 rozszerzeń, wśród których są fabularne DLC.

To nie wszystko, ponieważ za darmo udostępniono także Aztez - niezależny projekt, który łączy chodzoną bijatykę ze strategią turową. Tytuł okraszony jest nietypową oprawą graficzną z dominacją czerni i bieli.

Źródło: Epic Games Store

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze