Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Trailer Assassin's Creed Syndicate zachęca do preorderów

Pokaz bonusowych misji.

Ubisoft przygotował nowy zwiastun Assassin's Creed Syndicate, prezentując misje z Dickensem i Darwinem, dodawane do zamówień przedpremierowych.

Niezła broda

Informacje o takim bonusie znamy już od maja tego roku, ale dopiero teraz wydawca przygotował specjalny trailer, prezentując kilka nowych ujęć z rozgrywki.

Tak jak i wszystko inne w serii Assassin's Creed, Charles Dickens i Charles Darwin zamieszani będą w jakiś tajemniczy spisek, z którego wybawią ich tylko gracze.

„Obroń odkrycia Karola Darwina przed tymi, którzy są gotowi uciszyć naukowca. Pomóż Karolowi Dickensowi utrzymać w tajemnicy zabójczy sekret” - czytamy w opisie.

Nie jest obecnie jasne, czy postacie te zobaczymy w Syndicate także poza rozszerzeniem.

Trzeba dodać, że Ubisoft jeszcze nigdy nie oferował tak znaczących bonusów do zamówień przedpremierowych, a większe pakiety misji zarezerwowane były standardowo dla posiadaczy przepustek sezonowych.

Oczywiście, określone sklepy internetowe i edycje gry także otrzymają misje czy elementy wyposażenia na wyłączność - do kupienia w pakiecie jakiś czas po premierze.

Assassin's Creed Syndicate zadebiutuje 23 października na PlayStation 4 i Xbox One. Wersja PC ukaże się później - Ubisoft podaje obecnie tylko „jesień”.

Masz chwilkę? Zobacz także:

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze