Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Songs of Conquest - armie: jak rekrutować wojska

Tworzenie dodatkowych oddziałów do armii.

Songs of Conquest stoi walką - nie będziesz w stanie wygrać żadnej mapy bez siłowej eliminacji wszystkich wrogów. Z tego powodu musisz wiedzieć, jak rekrutować nowe oddziały i wcielać je do armii swoich powierników - co wyjaśniamy na niniejszej stronie.

Domyślnie twój powiernik posiada jedynie 1-3 oddziałów - w zależności od typu bohatera czy scenariusza. Sprawdzić to możesz przy górnej krawędzi ekranu - tam też widać armię bohatera (1).

By rekrutować nowe oddziały, najprościej jest wysłać powiernika do twierdzy (2) czy osady. Gdy do niej dojdzie, automatycznie otworzy się okno rekrutacji.

Znajdziesz tutaj dostępne jednostki. Jeśli któraś będzie dostępna do rekrutacji, pod obrazkiem pojawi się wartość liczbowa (3), którą dostosujesz za pomocą suwaka. Gdy zdecydujesz się zrekrutować oddział, kliknij po prostu na ikonkę złota (4) - jednostki automatycznie zostaną umieszczone w armii bohatera (5).

W trakcie wędrówki możesz też natrafić na neutralne budynki czy specjalne miejsca, które pozwolą ci wcielić wojska za darmo bądź za odpowiednią opłatą w złocie - pod warunkiem, że posiadasz wolne miejsce w armii.

Następnie: Songs of Conquest - jak ulepszać jednostki

Spis treści: Songs of Conquest - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Songs of Conquest - ekwipunek: jak zmienić przedmioty bohatera

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze