Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Songs of Conquest - polska wersja: czy jest spolszczenie

Czy w grze dostępny jest nasz rodzimy język.

Songs of Conquest to gra skomplikowana pod względem mechaniki. Dodatkowo, jest tutaj mnóstwo tekstów i opisów do czytania, bez znajomości których ciężko będzie ci poradzić sobie w grze. Czy dla osób gorzej radzących sobie z językiem angielskim jest możliwość spolszczenia rozgrywki?

Dla graczy preferujących zabawę w naszym rodzimym języku mamy dobrą wiadomość - twórcy domyślnie zaimplementowali do gry język polski. Są to co prawda wyłącznie napisy - gdyż dźwięki są po angielsku - pociechą jednak jest fakt, że nie ma tutaj prawie żadnych błędów.

Jeśli z jakiegoś powodu gra nie uruchomiła ci się po polsku, nic straconego. Wejdź do opcji, a następnie do zakładki Rozgrywka (1) - lub Gameplay, jeśli grasz po angielsku. Tutaj znajdziesz pole język i rozwijaną listę (2).

Kliknij na nią, a następnie wybierz ten język, który cię interesuje. Co ciekawe, gra natychmiast zapisze zmiany - nie trzeba czekać na jej ponowne przeładowanie czy wręcz uruchomienie się od nowa. Język możesz zmienić w dowolnym momencie - zarówno z poziomu menu głównego jak i już w trakcie rozgrywki (za wyjątkiem bitwy).

Spis treści: Songs of Conquest - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Songs of Conquest - kanapowy multi: kilku graczy przy jednym komputerze

O autorze

Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Komentarze

More On Songs of Conquest

Najnowsze artykuły