Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Songs of Conquest - multiplayer: czy jest gra wieloosobowa

Jak wspólnie bawić się z innymi graczami.

W Songs of Conquest możesz grać samodzielnie - czy to w trybie potyczki czy rozgrywając kampanie. Prawdziwe wyzwanie - i zabawa - czeka jednak w rozgrywkach sieciowych, które zostały zaimplementowane. Z tej strony dowiesz się jak rozegrać mecz z innymi graczami.

W pierwszej kolejności musisz oczywiście wejść do trybu wieloosobowego. Uruchomisz go z poziomu menu, klikając w przycisk Gra wieloosobowa (1).

Zostaniesz przeniesiony do lobby, gdzie wyświetlają się rozpoczęte przez innych graczy rozgrywki - jeśli życzą sobie, by się tutaj pojawiły. Jeśli chcesz dołączyć do innego gracza, upewnij się, że masz wybrany ten sam region (2), a potem wskaż grę i po prostu wciśnij przycisk Dołącz do gry (3). Możesz też dołączyć z kodem gry (4), który otrzymasz od znajomego.

Jeśli chcesz z kolei samodzielnie założyć grę, wciśnij przycisk Rozpocznij grę (5). Wpisz nazwę gry (6), określ czy chcesz by była to rozgrywka publiczna (7) - czyli by inni mogli zobaczyć ją na liście - i kliknij przycisk Utwórz.

Trafisz do nowego okna, które wygląda tak samo, jak to dostępne z poziomu potyczki. Znajdziesz tutaj także kod gry (8), który możesz udostępnić znajomemu, by łatwo do ciebie dołączył - bądź wykorzystać możliwość zaproszenia (9) graczy do rozgrywki.

Po dołączeniu innych graczy i skonfigurowaniu rozgrywki, wciśnij po prostu przycisk Rozpocznij!, by uruchomić grę. Dalej wszystko wygląda jak w potyczce - z tym, ze po wykonaniu swojej tury, musisz odczekać, aż ruszy się inny gracz.

Spis treści: Songs of Conquest - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Songs of Conquest - przyrost armii: jak zwiększyć

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Songs of Conquest

PC

Related topics
O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze