Skip to main content

Songs of Conquest - kanapowy multi: kilku graczy przy jednym komputerze

Gra w trybie gorące pośladki, multiplayer na jednym komputerze.

Oprócz standardowego trybu multiplayer, w Songs of Conquest możesz także bawić się przy jednym komputerze - jak, chociażby, w kultowych u nas „hirołsach”. Z tej strony dowiesz się jak ustawić rozgrywkę w popularnym trybie „gorące pośladki”.

Do tego celu możesz wykorzystać zarówno tryb jednoosobowy jak i wieloosobowy - na potrzeby tej strony wybierzemy tę pierwszą opcję. Kliknij w przycisk Gra jednoosobowa (1), by rozwinąć menu, a następnie wybierz opcję Potyczka (2).

Tutaj możesz wybrać graczy, którzy pojawią się w rozgrywce. Domyślnie są oni sterowani przez komputer, możesz jednak skorzystać z przycisku Dołącz (3), by dodać kolejnego gracza (4) - otrzyma on twoje domyślne imię. Możesz je zmienić dwukrotnie klikając na nie i wpisując nową nazwę.

Ustaw tylu graczy, ilu chcesz, skonfiguruj rozgrywkę i dobierz mapę, a następnie po prostu wciśnij przycisk Rozpocznij! Po wykorzystaniu ruchu jednego gracza i oddaniu tury, przyjdzie kolej na następnego. Jeśli grasz ze znajomymi, musicie jednak pilnować kolejności - najłatwiej sugerować się kolorem sztandaru.

Spis treści: Songs of Conquest - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Songs of Conquest - multiplayer: czy jest gra wieloosobowa

Zobacz także