Skip to main content

Songs of Conquest - przyrost armii: jak zwiększyć

Więcej jednostek wojskowych każdego dnia.

Jednym z głównych zadań w Songs of Conquest jest szkolenie armii by móc spokojnie czyścić mapę ze stworów neutralnych i walczyć z innymi graczami. Jak jednak przyspieszyć dość powolny przyrost jednostek i szybciej uzupełniać straty?

Dla graczy przyzwyczajonych do rozwiązań z, na przykład, serii Heroes, mamy rozczarowującą informację - nie da się zwiększyć domyślnego przyrostu jednostek. Jeśli, przykładowo, Koszary szkolą po dwie sztuki (1) Łuczników i Strażników porządku, to niezależnie od tego, co zrobisz, nie zwiększysz tej wartości.

Da się to jednak obejść, po prostu konstruując kilka tych samych budynków w pojedynczym mieście. Każdy z nich zaoferuje przyrost w takiej samej ilości - trzymając się poprzedniego przykładu, 2 pary Koszar pozwolą ci nająć 4 Łuczników i 4 Strażników porządku każdego dnia.

Dodatkowo, możesz też wykorzystać neutralne budynki do szkolenia oddziałów. Jest z tym trochę zachodu, gdyż musisz się tam wpierw udać, a najmowane tam wojska są nieulepszone - ale pozwoli ci to zyskać sporo dodatkowych oddziałów, na przykład dla kolejnego powiernika.

Spis treści: Songs of Conquest - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Songs of Conquest - frakcje: dostępne armie

Zobacz także