Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Songs of Conquest - jak ulepszać jednostki

Przekształcanie oddziałów do ich wzmocnionej wersji.

Wszystkie jednostki w Songs of Conquest występują w dwóch rodzajach - podstawowej i ulepszonej. By zyskać dostęp do tej drugiej, musisz jednak spełnić jeden warunek, a potem własnoręcznie przekształcić oddział. Z tej strony dowiesz się jak to zrobić.

Zanim będziesz mógł ulepszyć jednostkę, musisz zrobić to samo z budynkiem, który służy do jej rekrutacji. Dla przykładu, w Tawernie wyszkolisz Minstreli. Jeśli jednak klikniesz na budynek i ulepszysz go (1), zyskasz możliwość rekrutacji Trubadurów (2) - a także ulepszania wspomnianych Minstreli do tej wersji.

Potem wystarczy już tylko wejść do twierdzy czy osady powiernikiem, który posiada armię do ulepszenia. W nowym oknie przełącz się na kartę Ulepsz oddziały (3). Wyświetlą się tutaj wszystkie oddziały, które możesz awansować - w tym celu po prostu określ ilość i kliknij na ikonkę złota (4), by je wzmocnić.

Czy warto ulepszać jednostki? Oczywiście! Wzmocnione oddziały posiadają poprawione statystyki - zdrowie, obronę, siłę ataku czy zasięg ruchu i inicjatywę. Co więcej, większość jednostek w grze zyskuje dzięki temu dodatkową zdolność specjalną albo wzmocnienie tej, którą posiadała podstawowa wersja jednostki. Pamiętaj więc, by zawsze ulepszać oddziały, jeśli tylko cię na to stać.

Następnie: Songs of Conquest - esencje: czym są, rodzaje, jak zdobywać

Spis treści: Songs of Conquest - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Songs of Conquest - armie: jak rekrutować wojska

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Komentarze