Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Snajperskie porady w zwiastunie Sniper Ghost Warrior 3

Kalibracja, pozycja i dron.

Polskie CI Games rozpoczyna serię materiałów wideo z poradami dla początkujących snajperów w Sniper Ghost Warrior 3, prezentując przy okazji podstawowe systemy rozgrywki.

Dowiadujemy się na przykład, że przed oddaniem strzału warto odpowiednio ustawić celownik, a więc określić odległość do celu i wziąć poprawkę na wiatr. Równie ważny jest moment wciśnięcia spustu - wraz z wydechem.

Dron to podstawa

Kolejne kluczowe wskazówki dotyczą wyboru odpowiedniego miejsca do wyeliminowania wroga. Deweloperzy zapewniają, że warto rozglądać się po otoczeniu, by znaleźć dogodne miejsce.

Celowanie ułatwi także położenie się na ziemi lub oparcie karabinu o stabilną powierzchnię, co nasza postać wykona automatycznie.

Ostatnim punktem materiału wideo jest odpowiednie rozpoznanie wroga. Tutaj kluczowe będzie korzystanie z latającego drona, umożliwiającego dokładne przyjrzenie się lokacji i oznaczenie przeciwników, by ci nie zaskoczyli nas podczas infiltracji.

Akcja Ghost Warrior 3 toczy się w Gruzji, gdzie - jako amerykański żołnierz - walczymy podczas wojny domowej z siłami rosyjskimi. Na teren konfliktu bohater dostaje się nielegalnie i nieoficjalnie, co wymusza ostrożność.

Gra debiutuje 3 kwietnia na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

O autorze

Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie wspiera dział informacyjny oraz zajmuje się tłumaczeniami tekstów Digital Foundry.

Komentarze