Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Saints Row - Klauzula o zakazie konkurencji

Marshall zamierza przejąć Świętych drogą prawną.

W misji Klauzula o zakazie konkurencji w grze Saints Row okazuje się, że Szef przypadkiem podpisał dokument, na mocy którego Marshall może legalnie przejąć gang Świętych.

  • Udaj się do kościoła i obejrzyj scenkę. Teraz wsiądź do auta i udaj się do siedziby Marshall (biurowiec w kształcie kowbojskiego buta). Wyeliminuj wrogów przed budynkiem (konkretnie dowódców) i wejdź do środka.
  • Przebijaj się przez kolejne piętra i sale, na zamknięte drzwi. Przeszukaj biura w rogach pomieszczenia w poszukiwaniu karty dostępu. Nie znajdziesz jej, a każda interakcja z biurkiem przywoła nową grupę przeciwników. Po którejś walce znajdziesz poszukiwaną kartę przy zwłokach jednego z oponentów.
  • Wejdź do winny i kontynuuj oczyszczanie kolejnego pomieszczenia. Po dotarciu do następnej windy pojawi się mini-boss. Początkowo będzie niewrażliwy na ataki - wykonuj uniki, aż jego broń się przegrzeje. Wówczas na jego ramionach pojawią się dwa cylindry, w które musisz strzelić.
Wykonuj uniki aż broń bossa się przegrzeje
  • Teraz szybko wejdź za plecy bossa i strzel mu kilka razy w plecak. Powtórz tę sekwencję 2 lub 3 razy, aby go pokonać. Wejdź do windy i obejrzyj scenkę. Misja zakończy się.

Następnie: Saints Row - Pakiet na odchodne

Spis treści: Saints Row - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Saints Row - Wszyscy na pokład

O autorze
Awatar Maciej Żbik

Maciej Żbik

Staff Writer

Maciek interesuje się technologią odkąd zepsuł swój pierwszy komputer. Pasjonuje go elektronika z lat 80. i 90. Miłośnik anime i majsterkowicz.

Komentarze