Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Saints Row dostanie większą mapę. Nadchodzi Sunshine Springs

Przeprojektowano też walkę.

Twórcy Saints Row nie dają za wygraną i na 9 maja zaplanowali jedną z największych popremierowych aktualizacji. Otrzymamy nie tylko całkiem nowy region otwartego świata - Sunshine Springs - ale także kompletnie przeprojektowaną walkę.

Patch z wymienionymi wyżej, darmowymi elementami zadebiutuje jednocześnie z płatnym rozszerzeniem The Heist and The Hazardous, wprowadzającym kolejne misje fabularne, wydarzenia specjalne oraz przedmioty kosmetyczne.

Wracając do darmowych treści, Sunshine Springs to obszar mapy na terenie sporego kurortu wypoczynkowego - oaza wyróżniająca się w pustynnym krajobrazie pustyni Rojas. „Dystrykt debiutuje z nowymi atrakcjami i opowieściami do odkrycia, gotowy na przybycie graczy” - czytamy na oficjalnej stronie.

Istotnie brzmią także zmiany w walce. Twórcy zapewniają, że odpowiadają na krytykę ze strony graczy, co przekłada się między innymi na „dramatyczne” zmniejszenie obrażeń, jakie będą w stanie przyjąć przeciwnicy. „Ta zmiana, w połączeniu z kilkami poprawkami w celowaniu i potyczkach, zwiększa tempo walk i redukuje zapotrzebowanie na amunicję” - tłumaczą deweloperzy.

Wrogowie powinni być też nieco mniej sprawni w unikach. Co zapewne ważniejsze, zwiększono czas, jaki postać gracza będzie miała, by powstrzymać oponentów przed wezwaniem posiłków. „Ogólnie rzecz ujmując, walka jest dużo bardziej satysfakcjonująca i nie możemy się doczekać, aż wszyscy ją sprawdzą” - obiecuje studio Volition.

Olbrzymią listę pozostałych zmian i nowości, obejmujących choćby tryb wykonywanie fotek „Selfie”, można znaleźć na oficjalnej stronie gry. Jak zapowiadano w marcu, na lipiec i sierpień zaplanowano podobne porcje dodatków, z podziałem na płatne rozszerzenia i darmowe patche. Pozostaje pytanie, czy nie jest już za późno, by wskrzesić zainteresowanie produkcją.


Dlaczego warto sięgnąć po „Legendy gier wideo”?

Dzięki książce poznasz największych twórców gier wideo w historii, a przy okazji dowiesz się, jak wielki był ich wpływ na wszystkie kolejne gry, również dzisiejsze hity, w które grasz na co dzień.

Pobierz darmowy fragment i zamów książkę „Legendy gier wideo” w przedsprzedaży »

Kto pierwszy poruszył postacią na ekranie, jak narodziły się komputerowe RPG-i, dlaczego grom tak blisko do filmów, kto wymyślił otwarte światy, jak narodziły się strzelanki czy wreszcie, który znany twórca poleciał w kosmos jako drugi cywil w historii.

Dowiedz się więcej teraz »

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Saints Row (2022)

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.
Komentarze