Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Saints Row - Pakiet na odchodne

Pomagamy Myrze Starr przejąć kontrolę nad firmą.

W misji Pakiet na odchodne w grze Saints Row pomożesz Myrze Starr przejąć kontrolę nad korporacją Marshall i zdecydujesz o losie Atticusa. Uwaga: Przed rozpoczęciem tego zadania musisz wybudować określoną liczbę biznesów i ukończyć wszystkie zadania poboczne dla danej liczby z nich. Szczegóły znajdziesz w swoim smartfonie.

  • Po wysłuchaniu rozmowy telefonicznej udaj się do wyznaczonego punktu. Wejdź w interakcję ze stacją wypożyczania rowerów i pojedź do kolejnej lokalizacji.

Po dotarciu do stoczni zabij żołnierzy Marshall i zacznij niszczyć należące do nich pojazdy. Gdy to zrobisz pojawi się autonomiczny czołg. Szybko wejdź do środka i poczekaj na przejęcie kontroli.

Teraz jedź do galerii handlowej. Na miejscu powoduj jak największy chaos, dopóki Eli nie zauważy, że ktoś masowo kupuje akcje Marshall. Wówczas udaj się pod stadion i zniszcz rzeźbę przed budynkiem. W tym momencie czołg zacznie się psuć. Wytrzymaj, dopóki nie zostanie wykonana zdalna naprawa.

Gdy czołg się zepsuje to musisz po prostu poczekać

Po przywróceniu sprawności pojazdu jedź do kolejnego celu i ponownie zacznij niszczyć wszystko, co stanie ci na drodze. Po spowodowaniu dostatecznie dużego chaosu obejrzysz scenkę, podczas której zadecydujesz o losie Atticusa: możesz go zabić, albo po prostu wyrzucić z firmy. Po przerywniku misja zakończy się.

Następnie: Saints Row - Corpus Delicti

Spis treści: Saints Row - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Saints Row - Klauzula o zakazie konkurencji

Read this next