Skip to main content

Nowe Saints Row we wrześniowej ofercie PS Plus - sugeruje wyciek

Także w PS Plus Essential.

Wygląda na to, że poznaliśmy tytuł pierwszej gry, która wzbogaci katalog abonamentu PS Plus Essential, Extra i Premium we wrześniu. Zdaniem uznanego leakera, abonenci zagrają w najnowszą odsłonę serii Saints Row.

Do informacji dotarł „billbil-kun”, a więc internauta specjalizujący się w przedwczesnym ujawnianiu wszelkich premier, ofert i innych szczegółów z growej branży. Jak poinformował na Twitterze, na debiut Saints Row w abonamencie Sony miałaby wskazywać grafika zaczerpnięta z nieopublikowanego jeszcze komunikatu na stronie japońskiego producenta.

Produkcję będzie można zapewne odebrać w terminie od 5 września do 3 października. Co najważniejsze, billbil-kun wspomina o ofercie podstawowej, czyli dostępnej dla każdego abonenta usługi, a nie tylko osób, które zainwestują w droższe warianty Extra oraz Premium. Leaker nie dotarł do tytułów pozostałych dwóch gier z wrześniowego zestawu, pozostaje więc czekać na oficjalny komunikat od Sony.

W ramach przypomnienia, Saints Row zadebiutowało na rynku w sierpniu zeszłego roku i mimo całkiem niezłych wyników sprzedażowych, ostatecznie spotkało się z dosyć mieszanym odbiorem. Gracze i krytycy zarzucali produkcji powtarzalność, mało interesującą opowieść oraz niedoróbki techniczne. Twórcom dostało się też za mało charyzmatycznych bohaterów oraz typowe dla długowiecznych serii „odgrzewanie kotleta”.

Studio Volition postanowiło jednak stawić czoła krytyce i nie pozostawiać gry samej sobie. Tytuł trafił niedawno na Steama, wzbogacony o płatny dodatek pod tytułem A Song Of Ice And Dust, będący ostatnim z zapowiadanych rozszerzeń. Gangsterski cykl czeka zapewne dłuższa przerwa. Volition zostało wcielone w szeregi Gearbox, a więc giganta odpowiedzialnego między innymi za serię Borderlands.

Read this next