Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Saints Row zmierza na Steam. Nadciąga też ostatni dodatek

Na pożegnanie.

Dzieje się w świecie Saints Row. Wersja PC najnowszej odsłony serii trafi wkrótce na Steam, a w drodze jest także dodatek pod tytułem A Song Of Ice And Dust, ostatnie większe rozszerzenie gry.

Ta została przyjęta bardzo chłodno i choć kolejne aktualizacje w pewnym stopniu poprawiły sytuację, to wydaje się, że cykl czeka teraz dłuższa przerwa. Odpowiedzialne za prace studio Volition zostało wcielone w szeregi Gearbox, a twórcy sami przyznają, że mowa o finałowym dodatku.

Pisząc bardziej szczegółowo, A Song Of Ice And Dust zadebiutuje 8 sierpnia, a na odsłonę w sklepie Valve poczekamy do 24 sierpnia (wersja PC pozostaje oczywiście dostępna w Epic Games Store). „Wiemy, że wszyscy pytaliście o datę, więc o to ona!” - napisano na Twitterze, co gęsto skomentowano licznymi żartami na temat tego, że nikt nie pytał.

Miejsce akcji rozszerzenia

Pomijając drobne złośliwości, warto wrócić do rozszerzenia. Szczegóły są obecnie skąpe, lecz oficjalny opis wydaje się przypominać coś nawiązującego właśnie do Gry o Tron. Dustalenderowie giną w zasadzce, więc odwieczni rywale - Bossonius oraz Gwendolyn Firebird - muszą połączyć siły, by poradzić sobie z nowym zagrożeniem i obronić The DustFaire, które przypomina wielkie złomowisko z torem wyścigowym.

Dodatek będzie płatny, ale przynajmniej część akcji toczy się w dzielnicy Vallejo, która już wczoraj trafiła do gry w ramach darmowej aktualizacji 1.5. Lista zmian oraz nowości jest długa. Obejmuje lepszą symulację ubrań, balansowanie wyższych poziomów trudności, a także całe mnóstwo usuniętych błędów. Pełną listą znaleźć można na oficjalnej stronie.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze