Skip to main content

PS Plus na wrzesień oficjalnie. Nowe Saints Row i nie tylko

Potwierdziły się przecieki.

Sony opublikowało oficjalną liste gier, które wzbogacą ofertę PS Plus Essential, Extra i Premium we wrześniu 2023 roku. Zgodnie z ujawnionymi przewdcześnie informacjami, abonenci zagrają w najnowszą odsłonę serii Saints Row.

Leaker „billbil-kun” po raz kolejny pokazał, że zna się na swoim fachu. Oprócz wspomnianego Saints Row, na liście znajdziemy jeszcze dwie produkcje: Black Desert - Traveler Edition oraz Generation Zero. Gry będą dostępne do pobrania dla każdego subskrybenta PS Plus w dniach od 5 września do 2 października.

Warto dodać, że subskrybenci mają ostatnią szansę na pobranie gier z aktualnej oferty. Do 4 września możemy wzbogacić swoją bibliotekę o PGA Tour 2K23, Dreams oraz Death’s Door.

Saints Row to oficjalny reboot popularnej serii, będącej w założeniach parodią Grand Theft Auto. Tytuł zadebiutował na rynku w sierpniu zeszłego roku i mimo całkiem niezłych wyników sprzedażowych, ostatecznie spotkało się z dosyć mieszanym odbiorem. W grze wcielamy się w ambitnego gangstera. W grze nie brak akcji, absurdalnego humoru oraz szerokiego wachlarzu aktywności pobocznych.

Black Desert - Traveler Edition to natomiast południowokoreańskie MMORPG, w którym trafiamy do fantastycznego świata podzielonego przez konflikt dwóch frakcji. Zabawę zaczynamy oczywiście od stworzenia własnej postaci, a wybierać możemy z długiej listy klas i specjalizacji.

Generation Zero reprezentuje gatunek pierwszoosobowowych strzelanek. Gra oferuje także tryb kooperacji dla maksymalnie czterech graczy. Trafiamy do Szwecji z 1989 roku, w której ludzie zostali zniewoleni przez maszyny. Podczas rozgrywki zwiedzamy otwarty świat, rozwijamy postać oraz oczywiście strzelamy do mechanicznych przeciwników.

Read this next