Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Fallout 76 - czy warto zajmować warsztaty

Przejmowanie lokacji.

Podczas zabawy w grze Fallout 76 natrafimy w różnych miejscach świata gry na porzucone warsztaty, które możemy bronić przed potworami i innymi graczami, aby zająć je dla siebie. Na tej stronie wyjaśniamy, czy przejmowanie warsztatów jest warte zachodu.

Generalnie przejmowanie warsztatów nie jest opłacalne ze względu na system ich działania. Zajęcie warsztatu działa tak długo, jak gracz pozostaje na serwerze - kiedy się wyloguje, to warsztat staje się „wolny”, a wszystkie wybudowane przez właściciela struktury znikają. Tyczy się to nawet prywatnych serwerów, do których dostęp uzyskujemy z subskrypcją Fallout 1st.

Warsztaty powinno się zajmować jedynie, jeśli planujemy dłuższą sesję rozgrywki w grze i będziemy co jakiś czas do nich wracać, aby zebrać wydobyte surowce. Ponadto warsztaty w pobliżu elektrowni mogą być przydatne dzięki zawsze dostępnym tam generatorom Rdzeni Fuzyjnych, używanych do zasilania Pancerza Wspomaganego.

Jeśli je zasilimy generatorem wytwarzającym 100 jednostek energii, to co 7 minut będą generowały jeden w pełni naładowany rdzeń.

Następnie: Fallout 76 - gdzie zdobyć lepszą broń

Spis treści: Falout 76 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Fallout 76 - jak sprzedać amunicję

Read this next