Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Ponad 24 tysiące graczy H1Z1 zbanowanych za oszustwa

Bez litości.

Symulator przetrwania podczas apokalipsy zombie - H1Z1 - ma kłopoty z oszustami. Problem stał się niemal wszechobecny, więc deweloperzy postanowili zbanować 24837 graczy, korzystających z różnych „ułatwień”.

ESP wyświetla pozycje graczy

Szef odpowiedzialnego za grę studia Daybreak Game Company - John Smedley - ujawnił liczbę w serwisie Twitter, nie szczędząc krytyki stronom typu TMCheats, rujnującym zabawę uczciwym osobom.

„Jestem dumnym graczem PC, a te serwisy wywołują u mnie obrzydzenie i powinny zniknąć z rynku” - napisał.

„Myślicie, że nie wiemy o tych karaluchach? Wiemy. Będziemy bezlitośni i otwarci. Nie boimy się ich sprowokować” - dodał. Chyba się rozgniewał.

Najpopularniejszą „aplikacją” dla oszustów w H1Z1 wydaje się być modyfikacja zwana ESP, wyświetlająca na mapie pozycje wszystkich graczy. Jak można się domyślić, posiadanie takich informacji znacząco wpływa na rozgrywkę, zwłaszcza w popularnym trybie Battle Royale.

Poniżej materiał wideo prezentujący ESP w akcji. Można zakładać, że autor filmu jest jedną z ponad 24 tysięcy zbanowanych osób.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze