Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

H1Z1 zostanie podzielone na dwie gry

Produkcja z podtytułem King of the Kill trafi latem na konsole.

Przedstawiciele studia Daybreak poinformowali, że survivalowe H1Z1 zostanie podzielone na dwie osobne gry już 17 lutego. Każda będzie kosztować 20 euro.

Twórcy podjęli taką decyzję, ponieważ - jak tłumaczą - zaobserwowali, że gracze wracają regularnie wyłącznie do jednego, ulubionego trybu w obecnej wersji.

Produkcja oferuje obecnie typową survivalową przygodę w otwartym świecie, w stylu DayZ, a także osobny tryb Battle Royale, w którym na mapę zrzuconych zostaje kilkudziesięciu polujących na siebie nawzajem graczy.

Nowe gry będą w praktyce głównymi trybami. H1Z1: Just Survive zaoferuje „odnowione, skupione spojrzenie na stały, otwarty świat z zombie”. Tu będzie liczyć się zbieranie zasobów i tworzenie przedmiotów oraz struktur.

Miłośnicy starć z innymi graczami zainteresują się zapewne H1Z1: King of the Kill, które pozwoli zmierzyć się w dużej lokacji w potyczkach w stylu „Igrzysk Śmierci”. Zaoferuje też inne rodzaje starć między graczami, także na mniejszą skalę.

Poinformowano także, że King of the Kill trafi latem na konsole PlayStation 4 i Xbox One. Posiadacze H1Z1 na PC - a także ci, którzy kupią wczesną wersję na Steam przed 16 lutego - otrzymają obydwa nowe produkty za darmo.

Pierwotne plany twórców zakładały, że H1Z1 będzie grą Free to Play po ukazaniu się pełnej wersji. Producenci zrezygnowali jednak z tego pomysłu.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze