Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

H1Z1 przechodzi na model Free to Play

Obecni posiadacze otrzymają wynagrodzenie.

H1Z1 będzie od dziś grą Free to Play. W godzinach wieczornych - ok. 19:00 - wszyscy będą mogli pobrać tę strzelankę battle royale z platformy Steam.

Gracze, którzy kupili grę, otrzymają wynagrodzenie w postaci 10 skrzynek Victory oraz 10 tys. Czaszek (to waluta wykorzystywana przy zakupie kosmetycznych przedmiotów).

H1Z1 zostanie więc drugą popularną grą reprezentującą gatunek battle royale - w którym wielu zawodników walczy na dużej mapie, a zwycięża ten, kto pozostanie przy życiu najdłużej - dostępną za darmo, obok Fortnite Battle Royale.

Płatnym tytułem pozostaje PUBG, dostępny za ok. 80 zł.

H1Z1 zaczynało jako produkcja w stylu DayZ, w której starcia między graczami były tylko częścią trybu przetrwania w świecie pełnym zombie. Później jednak twórcy zaprojektowali tryb Battle Royale i zaczęli sprzedawać go oddzielnie.

Co ciekawe, przy produkcji tego najpopularniejszego rodzaju rozgrywki w H1Z1 pracował PlayerUnknown.

Obecnie na Steamie dostępna jest gra Just Survive - to właśnie niegdyś domyślny tryb z H1Z1. Walczymy o przetrwanie, zmagamy się z nieumarłymi, tworzymy przedmioty i budujemy struktury.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze