Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Injustice 2 z darmowym weekendem na konsolach

H1Z1 z darmowym tygodniem.

Sporo atrakcji czeka w nadchodzących dniach na graczy, którzy oszczędzają pieniądze na świąteczne prezenty. Za darmo zagramy w bijatykę Injustice 2 na konsolach, a także w sieciowe H1Z1.

Jeśli mowa o tym pierwszym tytule, inicjatywa trwa od dzisiaj - 14 grudnia - do poniedziałku, 18 grudnia. Wyłącznie na PS4 i Xbox One - wydanej niedawno wersji PC nie objęto promocją.

Sprawdzimy wszystkie tryby rozgrywki, w tym sieciową rywalizację oraz kampanię fabularną, maksymalnie do trzeciego rozdziału włącznie. Do tego wszystkie postacie, łącznie z tymi z DLC (z wyjątkiem Brainiaca).

Pod względem rozgrywki Injustice 2 to dwuwymiarowa bijatyka, a podstawą zabawy są pojedynki dwóch wojowników. Deweloperzy przygotowali interesującą nowość w formie systemu przedmiotów i modyfikacji wyglądu postaci. Oryginał debiutował w maju.

Jeśli mowa o H1Z1, to za darmo zagramy przez cały tydzień, także od dzisiejszego wieczora, aż do 21 grudnia - tylko na PC, na Steamie.

Dostępne będą wszystkie tryby produkcji, w tym serwery dla pojedynczych graczy, par i większych drużyn oraz potyczki na mniejszą skalę w ramach Combat Zone.

H1Z1 zapoczątkowało modę na gatunek battle royale, lecz obecnie - po licznych zmianach tytułu - produkcja została daleko w tyle za szalenie popularnym PlayerUnknown's Battlegrounds.

Przygotowanie darmowego tygodnia ma zapewne zachęcić do powrotu i sprawdzenia licznych aktualizacji. W grze zmieniło się bowiem całkiem sporo, w tym menu, interfejs i balans broni.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze