Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowa mapa i wyzwania codzienne w aktualizacji H1Z1

Bardziej dynamiczne potyczki.

Deweloperzy z Daybreak Games opublikowali kolejną aktualizację gry H1Z1 - już bez podtytułu King of the Kill. Patch wprowadza między innymi zupełnie nową mapę.

Udostępniona lokacja jest mniejsza i stworzona z myślą o tych, którym zależy na nieco szybszych meczach. Rundę rozpoczynamy od razu na ziemi, a na dodatek z losowo przydzieloną bronią główną.

Druga najważniejsza nowość to codzienne wyzwania, które możemy wykonywać w zamian za specjalną walutę. Takie zadania to - przykładowo - zlecenie przestrzelenia 10 hełmów czy zabicie wroga jednym strzałem z konkretnego karabinu.

Poza tym, gracze mogą też liczyć na szereg zmian i poprawek. Zmniejszono nieco odrzut AR-15, a także szybkostrzelność karabinu AK-47. Zwiększono też obrażenia strzelb, które mają być teraz najskuteczniejsze na bliskich dystansach.

Zmniejszono także opad pocisków pistoletów i karabinów, przywracając właściwości obecne w grze przed poprzednimi większymi zmianami, które wprowadzono latem.

H1Z1 to gra w stylu battle royale, jak PlayerUnknown's Battlegrounds. Najważniejsze różnice to nieco bardziej zręcznościowy styl rozgrywki i brak możliwości wybrania momentu wyskoczenia z samolotu na początku rundy.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Komentarze