Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Najważniejsze informacje o World of Warcraft: Legion w nowym zwiastunie

Prezentacja zawartości dodatku.

Deweloperzy ze studia Blizzard opublikowali wideo stanowiące zbiór najważniejszych informacji na temat dodatku Legion do gry World of Warcraft.

Akcja szóstego rozszerzenia przenosi graczy na archipelag Broken Isles ze startową lokacją Broken Shore, która stanowi główną strefę inwazji sił tytułowego Legionu - ataki demonów będą odbywać się też w innych częściach świata w formie specjalnych wydarzeń.

Materiał pozwala przyjrzeć się wszystkim nowym krainom, które zwiedzimy w drodze do finału historii i 110 poziomu doświadczenia. Najważniejszym miastem w dodatku będzie Dalaran.

Zobacz: World of Warcraft i Legion - jak zacząć, porady na start

Twórcy przygotowali także nową klasę postaci - to Demon Hunter, wzorowany na słynnym Illidanie. Specjalizuje się w walce w zwarciu, może korzystać z podwójnego skoku i szybowania.

Istotnym elementem przygody w dodatku będzie zdobycie i rozwijanie własnej broni-artefaktu. Potężny rodzaj oręża przygotowano dla każdej specjalizacji klasowej. Może to być broń znana z historii świata WarCrafta. Przykładowo, szamani zyskają możliwość dzierżenia młota Doomhammer.

Legion zaoferuje również więcej „dungeonów” (instancji dla grup pięcioosobowych) niż poprzednie rozszerzenie - dziesięć zupełnie nowych oraz odświeżoną wersję Violet Hold. Na początku użytkownicy otrzymają też dostęp do dwóch rajdów.

Nowości to także dostępne ogólnie zadania „światowe”, na które natkniemy się podczas podróży, klasowe hale oraz towarzysze-czempioni.

World of Warcraft: Legion debiutuje 30 sierpnia.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze