Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Plakat BlizzConu sugeruje zapowiedź dodatku do World of Warcraft

Powrót Jainy.

Tegoroczny BlizzCon odbędzie się w dniach 3-4 listopada. Fani World of Warcraft podejrzewają, że na konferencji otwierającej zostanie zapowiedziany nowy dodatek do popularnego MMO. Ujawnienie rozszerzenia sugeruje także oficjalny plakat imprezy.

W centrum grafiki umieszczono samą Jainę Proudmoore, potężną czarodziejkę obecną w serii od lat. Przez długi czas narastała w niej niechęć do Hordy, a na początku wydarzeń z dodatku Legion kobieta zniknęła, odmawiając współpracy z odwiecznymi wrogami.

Według spekulacji i nieoficjalnych doniesień, Jaina powróci w następnym rozszerzeniu, zapewne po ulegnięciu złym wpływom mrocznych bóstw świata Azeroth, przynosząc ze sobą coś wyjątkowo niebezpiecznego.

Obecność czarodziejki na samym środku plakatu wydaje się oczywistą wskazówką. Tym bardziej, że na osobnej grafice pod Jainą widoczne jest logo World of Warcraft, a więc nie występuje na obrazku jako reprezentantka Heroes of the Storm.

Innym argumentem przemawiającym za zapowiedzią kolejnego dodatku jest obietnica deweloperów dotycząca regularnie wprowadzanej do gry zawartości. Właśnie zadebiutowała ostatnia związana z Legionem aktualizacja, wprowadzając między innymi zupełnie nową lokację - planetę Argus.

Nowy rozdział w historii World of Warcraft będzie już szóstym rozszerzeniem. Poprzednie - Legion - spotkało się z pozytywnym odbiorem, a większość użytkowników zgodnie przyznała, że to najlepszy dodatek od lat. Twórcy regularnie wprowadzali też nowe elementy rozgrywki i aktywności.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Komentarze