Skip to main content

Blizzard ujawni nowy dodatek do World of Warcraft na BlizzConie?

Na to wygląda.

Ceremonia otwarcia tegorocznych targów BlizzCon odbędzie się w piątek, 3 listopada, o godzinie 19:00 polskiego czasu. Gracze uważają, że nie obejdzie się bez ujawnienia nowego dodatku do World of Warcraft.

Skąd takie wnioski? Nie chodzi tylko o fakt, że poprzednie rozszerzenie - Legion - ukazało się rok temu. Jest też reżyser Ion Hazzikostas, którego wypowiedź w jednym z najnowszym materiałów wideo pozostawia niewiele miejsca na spekulacje:

- Jesteśmy podekscytowani, przygotowując się w pocie czoła na BlizzCon i nie możemy się doczekać, by pokazać, nad czym pracowaliśmy - mówił deweloper.

- Wiem, że gracze zastanawiają się, co będzie dalej, gdzie też możemy udać się w przyszłości, po tej epickiej bitwie. Nie możemy doczekać się, by powiedzieć więcej na BlizzConie - powtórzył.

Zobacz na YouTube

Jak wiemy z poprzednich zapowiedzi, nie powinniśmy za to spodziewać się nowości na temat Diablo.

„Choć gra będzie dostępna na hali, nie szykujemy żadnych zapowiedzi. Przyjdzie na to czas w przyszłości, ale ten czas jeszcze nie nadszedł” - napisano niedawno na oficjalnym forum dyskusyjnym.

Zapewne doczekamy się nowości związanych z Overwatch, ale nie wiemy, czego oczekiwać. Na Gamescomie ujawniono mapę Junkertown, a także opublikowano animowany film - co zostało na BlizzCon?

Hearthstone czeka na zapowiedź trzeciego i ostatniego rozszerzenia w tym roku, więc okazja będzie idealna.

Spojrzenie na harmonogram imprezy ujawnia panele pod tytułem „Co dalej?" dla World of Warcraft, Overwatch, Hearthstone i StarCrafta 2, lecz dominują właśnie sesje związane z WoW, co wydaje się być kolejnym argumentem przemawiającym za nowym dodatkiem.

Prezentacja otwierająca BlizzCon - już tradycyjnie - transmitowana będzie w sieci.

Zobacz także