Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mirror's Edge Catalyst - Misja: Bilety, proszę

Sposób na włamanie się do systemu transportu publicznego w Mieście Szkła.

Drogę do podniebnego miasta musisz zacząć od tego zadania, gdzie wspólnie z Plastic otrzymacie dostęp do pociągu przecinającego blokadę ewakuacyjną. Zadanie polega głównie na szybkim przemieszczaniu się z jednego miejsca do drugiego, neutralizując jednocześnie zagrożenie ze strony KrugerSec.

Udaj się do znacznika misji, gdzie czeka cię wspinaczka na wysoką konstrukcję złożoną z czterech kolumn. Za pomocą liny chwytaj rozkładane półki widoczne na poniższym obrazku i wdrapuj się coraz wyżej, aż na poprzeczną linę. Stamtąd wskoczysz na szczyt konstrukcji, gdzie wykonasz interakcję na przekaźniku.

Musisz wykazać się cierpliwością i wykorzystaniem podwójnego skoku.

Od tego momentu na górze ekranu zauważysz licznik czasu. W ciągu wyznaczonych minut musisz wykonać jeszcze dwie tego typu interakcje. Wesprzyj się wzrokiem sprintera, aby jak najszybciej dotrzeć do kolejnego przekaźnika. Niestety, u jego podnóży natkniesz się na opór w postaci żołnierzy K-Sec, zostali oni poinformowani o twojej działalności.

Pierwszą myślą może okazać się zignorowanie przeciwników i ruszenie od razu do celu. Nie jest to jednak zbyt dobry pomysł, gdyż wdrapywanie się na górę zajmuje nieco czasu, podczas którego na pewno będzie prowadzony wobec ciebie ostrzał. Czasu, na szczęście, jest bardzo dużo, dlatego spokojnie możesz zająć się nieprzyjaciółmi.

Podczas wdrapywania się na górę konstrukcji musisz wykazać się cierpliwością, niektóre platformy są ruchome i dopiero po zjechaniu na odpowiednią wysokość, są osiągalne. Po aktywacji drugiego kontrolera otrzymasz dodatkowy czas, a po drodze do niego ponownie napotkasz grupę wrogów. Podobnie jak przy okazji pierwszego razu, najpierw pozbądź się zagrożenia, a dopiero potem wspinaj się na szczyt konstrukcji.

Po aktywacji trzeciego kontrolera po prostu musisz uciec od KrugerSec. Możesz od razu obrać kierunek na kryjówkę, aby w razie czego przyspieszyć ewakuację. Misja dobiegnie końca, gdy dotrzesz na miejsce lub jeszcze wcześniej zgubisz oddziały K-Sec.


Następnie: Mirror's Edge Catalyst - Misja: The Shard

Powrót do spisu treści: Mirror's Edge Catalyst - Poradnik, Solucja

Komentarze