Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mirror's Edge Catalyst - Znajdźki: Więzień X

Kilka sekretów w siedzibie KrugerSec.

Miejsce, gdzie przebywają najważniejsze głowy ugrupowania K-Sec przyniesie ci całkiem dynamiczną i na swój sposób trudną misję. Zadanie jednak, pomimo swojej długości, ma zaledwie cztery znajdźki, które przedstawiamy wam poniżej.

Tajna torba 1/2

Po zjechaniu po skośnej, szklanej ścianie, obróć się o 180 stopni i wejdź przez kratkę wentylacyjną. Skręć w lewo, zeskocz na niższy poziom i podążaj przed siebie. Gdy dotrzesz do barierki, przebiegnij po ścianie z lewej strony i skocz, aby przyczepić się do dużej, białej rury. Opuść się na podest pod sobą, wykonaj podwójny skok na ścianie, dzięki czemu dotrzesz na białą kładkę. Na jej końcu odnajdziesz torbę.

Nagranie z monitoringu 1/2

Po zdobyciu torby zeskocz na niższy poziom i trzymaj się prawej strony. Na środku dużego pomieszczenia, na białej skrzynce odnajdziesz nagranie.

Nagranie z monitoringu 2/2

W pewnym momencie przejdziesz przez czerwone drzwi, trafiając do wielkiego pomieszczenia z wieloma poziomami. Celem misji będzie przedostanie się na drugą stronę, ale zamiast tego skręć od razu w lewo, gdzie przy białych drzwiach na końcu kładki odnajdziesz drugie nagranie.

Tajna torba 2/2

Po zebraniu drugiego nagrania spójrz w prawo i przebiegnij po szklanej ściance podwieszonej pod sufitem. Dostaniesz się w ten sposób na kładkę, gdzie odnajdziesz drugą z toreb podczas tej misji. Musisz to zrobić bardzo precyzyjnie, w przeciwnym wypadku runiesz w dół i zginiesz, a czynność będziesz musiał powtórzyć.


Następnie: Mirror's Edge Catalyst - Znajdźki: Przyjdź królestwo twoje

Powrót do spisu treści: Mirror's Edge Catalyst - Poradnik, Solucja

Komentarze