Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mirror's Edge Catalyst - Znajdźki: Przyjdź królestwo twoje

Zwiedzanie Królestwa okraszone odnalezieniem pięciu sekretów.

Zadanie Przyjdź królestwo twoje, choć trwa sporo czasu, to będziesz tu prowadzony niemal „za rączkę”. Ułatwi to tym samym odkrycie pięciu znajdziek, których lokalizacje przedstawiamy i opisujemy poniżej.

Nagranie z monitoringu 1/2

Gdy będziesz podążał błękitnym korytarzem, na którego końcu odnajdziesz napis "K02" na szybie, wskocz po skrzyni na wyższy poziom, skręć w lewo i jeszcze raz w lewo na pierwszym rozstaju. Podążaj na koniec, gdzie w rogu odnajdziesz nagranie.

Tajna torba 1/2

Po zdobyciu pierwszego nagrania, spójrz w prawo i odskakując od ściany przyczep się do elementu pod sufitem. Podążaj nim dalej, aż wskoczysz na drugą stronę podsufitki o żółtym zabarwieniu. Wskocz na tunel wentylacyjny, a następnie po ścianie na kładkę nad rurą. Właśnie tam znajdziesz pierwszą torbę.

Nagranie z monitoringu 2/2

Po przebiegnięciu po ścianie z prawej strony, z jednej klatki schodowej na drugą, rusz w stronę kładki. Mniej więcej na jej środku, za zakrętem w prawą stronę, pod nogami znajdziesz drugie nagranie.

Tajna torba 2/2

Po zdobyciu drugiego nagrania z monitoringu podążaj wciąż kładką. Zeskocz na jej końcu, pozbądź się strażników, a następnie wskocz po barierce w kierunku wnęki z charakterystycznymi metalowymi rurami. Znajduje się tam druga tajna torba.

Dokument 1/1

Po interakcji z komputerem w późniejszej fazie misji przejdź przez drzwi i zejdź schodami nieco niżej. Spójrz w prawo - przy szybie wentylacyjnym odnajdziesz dokument leżący na ziemi.


Następnie: Mirror's Edge Catalyst - Znajdźki: Sprawy rodzinne

Powrót do spisu treści: Mirror's Edge Catalyst - Poradnik, Solucja

Komentarze