Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mirror's Edge Catalyst - Znajdźki: Sprawy rodzinne

Tajne torby i nagrania z monitoringu w jednej z ostatnich misji.

Jest to bardzo emocjonujące zadanie, w pięknych i kolorowych wnętrzach muzeum sztuki, a także mieszkaniu Krugera. Zadanie, choć obfituje w wartką akcję, ma także ukryte cztery znajdźki, których zlokalizowanie powinno być prostsze z poniższym opisem i wskazującymi obrazkami.

Tajna torba 1/2

Będąc w fioletowym pomieszczeniu z dwoma windami przed sobą, skręć w prawo i przeskocz przez barierkę na taras, skręć w lewo i otwórz drzwi przed tobą. Znajdziesz się w pomarańczowym pomieszczeniu z nowoczesną rzeźbą. W rogu pokoju odnajdziesz pierwszą z dwóch toreb dostępnych w tym zadaniu.

Nagranie z monitoringu 1/2

Po przejściu korytarzem, którego lewa ściana jest pomarańczowa z białym pasem po środku, otworzysz drzwi, za którymi czeka cię potencjalnie długa i emocjonująca walka z wieloma przeciwnikami. Zamiast jednak się z nimi uporać, od razu skręć w lewo i ucieknij od nich. Skuteczny sposób na minięcie zagrożenia opisujemy w tym miejscu.

Po wskoczeniu z dwóch drążków na taras ze świecącymi drzewkami, nie biegnij w prawo, jak kieruje cię zadanie, ale w lewo, gdzie w rogu pomieszczenia odnajdziesz stolik, a na nim pierwsze z dwóch nagrań.

Tajna torba 2/2

Zabierając pierwsze nagranie przejdź przesmykiem nad pomieszczeniem z przeciwnikami. Na końcu użyj podwójnego skoku na ścianie z lewej strony, aby przyczepić się do czarnych elementów po przeciwnej. Odwróć się i wskocz nieco wyżej, aby odnaleźć drugą torbę. Jeśli wcześniej nie pozbyłeś się zagrożenia, możesz być teraz pod ostrzałem, więc zrób to sprawnie.

Nagranie z monitoringu 2/2

Gdy dotrzesz do charakterystycznego korytarza z niebieskimi malunkami na lewej ścianie, które prowadzi do mieszkania Krugera, przejdź schodami na górę i zamiast skręcać na pierwszym rozwidleniu w lewo, udaj się w przeciwną stronę. Na podłużnym stoliku po lewej stronie znajduje się drugie nagranie.


Następnie: Mirror's Edge Catalyst - Znajdźki: The Shard

Powrót do spisu treści: Mirror's Edge Catalyst - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Mirror's Edge Catalyst

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze