Skip to main content
Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Mirror's Edge Catalyst - Znajdźki: The Shard

Wszystkie sekrety w finałowej misji.

Poniżej przedstawiamy opis wraz z obrazkami przedstawiającymi znajdźki w ostatniej misji głównego wątku, The Shard. Ponownie jest tu tylko cztery sekrety, które są dość proste do odnalezienia. Jeśli jednak potrzebujesz pomocy, śmiało korzystaj z naszej publikacji.

Nagranie z monitoringu 1/2

Podczas wdrapywania się na szczyt walącego się budynku, w pewnym momencie będziesz musiał podciągnąć się na linie, a następnie przebiec po ścianie z prawej strony nad przepaścią. W rogu znajduje się wywrócona doniczka z kwiatkiem, a obok, na białej skrzyni, nagranie z monitoringu.

Tajna torba 1/2

Gdy dotrzesz do charakterystycznego miejsca z szerokimi, białymi schodami, które prowadzą do białych krzeseł z pierścieniami nad nimi, nie wchodź po nich, ale spójrz w prawą stronę. Znajduje się tam rozbita szyba z wyjściem na zewnątrz. Wyskocz tam, aby odnaleźć pierwszą z tajnych toreb.

Nagranie z monitoringu 2/2

Pod koniec misji będziesz musiał raz jeszcze podciągnąć się na linie, dzięki czemu trafisz na charakterystyczną kratownicę na ścianie. Wdrap się po niej na samą górę, przeskocz nad barierką z prawej, a następnie udaj się na drugą stronę okrągłej balustrady. Przy niewielkich schodkach odnajdziesz nagranie.

Tajna torba 2/2

Po zdobyciu drugiego nagrania zbiegnij po najbliższych schodach, a następnie po kolejnych i zamiast skręcać do drzwi z prawej, skręć w lewo. Przy niewielkim klombie odnajdziesz drugą torbę.


Powrót do spisu treści: Mirror's Edge Catalyst - Poradnik, Solucja

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Mirror's Edge Catalyst

PS4, Xbox One, PC

Powiązane tematy
O autorze
Komentarze