Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lost Ark - nagrody dnia: codzienne logowanie się

Przedmioty, które możesz zyskać za regularnie wchodzenie do gry.

W Lost Ark większość przedmiotów musisz zdobyć samodzielnie - czy to przez wykonywanie zadań czy poprzez zabijanie stworów i bossów. Możesz jednak zyskać trochę cennych przedmiotów za sprawą systemu Login Event, po prostu wchodząc regularnie do gry.

Jak regularnie? Trzeba wchodzić do gry codziennie, nawet na kilka minut. Wtedy też trzeba kliknąć w przycisk nagród dziennych (1) przy górnej krawędzi ekranu.

Wyświetli się nowe okno, z podziałem na kolejne dni (2). Każdego dnia, logując się o tej samej godzinie, będziesz mógł odebrać kolejną nagrodę. Dodatkowo, 10, 15 i 20 dnia (3) otrzymasz także specjalne nagrody.

Potem jeszcze trzeba wejść w zakładkę poczty (4) widoczną u góry ekranu, zaznaczyć przedmiot (5) i odebrać go za pomocą przycisku Accept All (6). Warto tego pilnować, gdyż po 30 dniach przedmiot zniknie ze skrzynki.

Wśród dostępnych tutaj przedmiotów są takie, dzięki którym szybko rozwiniesz relacje z innymi postaciami w ramach systemu repport. Zdobędziesz tutaj także mnóstwo dodatkowej, normalnie niedostępnej waluty czy nawet wysokiej jakości narzędzia.

Spis treści: Lost Ark - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Lost Ark - mokoko seeds: co to jest, jak zbierać, korzyści

Komentarze