Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lost Ark dostanie wkrótce dwie nowe klasy postaci

Plus: o planach na przyszłość.

Amazon Games ujawniło plany na kwietniowe i majowe nowości w Lost Ark. Aktualizacje obejmują między innymi dwie kolejne klasy postaci.

Najpierw – w obecnym miesiącu – pojawi się Glaivier, mistrzyni sztuk walki łącząca ataki glewią oraz włócznią, w zależności od wyboru aktywnej postawy: Focus lub Flurry.

Później – w maju – zadebiutuje Destroyer, czyli zwolennik ogromnych młotów bojowych. Ataki nimi będą tak potężne, że postać „nagnie grawitację do własnej woli”. Brzmi groźnie.

Jeszcze w kwietniu odwiedzimy także nowy kontynent - South Vern - wypełniony nie tylko bujną roślinnością i jeziorami, ale także masą zadań do wykonania i postaci niezależnych do odwiedzenia.

Destroyer

W planach jest oczywiście dużo więcej treści. Amazon wyjaśnia, że chce dawkować je stopniowo, by gracze nie czuli, że zabawa w Lost Ark zmienia się w pracę na etat, za który musimy dodatkowo płacić, by osiągnąć postępy – co niekiedy pojawia się w słowach krytyki pod adresem gry.

Właśnie dlatego także najwyższy poziom raidów - Deskaluda oraz Legion Raid – pozostaje wstępnie zaplanowany dopiero na maj.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Daniel Kłosiński

Daniel Kłosiński

News Editor

Daniel współpracuje z Eurogamer.pl od początku istnienia serwisu. Obecnie zajmuje się głównie wiadomościami i tłumaczeniami Digital Foundry.

Komentarze