Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin i Lost Ark łączą siły. Poznaliśmy przybliżoną datę cross-overa

Premiera już niedługo.

Studio Smilegate podało przybliżony termin, w którym Lost Ark otrzyma tematyczny dodatek związany z uniwersum Wiedźmina.

O współpracy studia CD Projekt Red oraz twórców Lost Ark dowiedzieliśmy się już w czerwcu. Po wielu miesiącach milczenia, Studio Smilegate oficjalnie potwierdziło, że prace nad dodatkiem wciąż trwają, a jego premierę zaplanowano na początek 2023 roku.

Jakie przygody spotkają Geralta w Arkesii? Dowiesz się tego już na początku 2023 roku, gdy Wiedźmin zawita do Lost Ark!” - czytamy w komunikacie studia.

Choć zawartość dodatku wciąż pozostaje tajemnicą, wpis twórców otwarcie sugeruje, że pojawi się w nim sam Geralt. Możliwe, że zaoferuje także zadania, skórki oraz klasę powiązaną z fachem wiedźmina.

Warto wspomnieć, że Lost Ark to nie pierwsza marka, która połączyła siły z CD Projekt Red. Geralt wystąpił już m.in. w rozszerzeniu do gry Monster Hunter: World, w którym otrzymał rozbudowany wątek poboczny. Trafił także do Soulcalibura 6 - popularnej bijatyki - gdzie pojawił się nawet na okładce gry.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Lost Ark

PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Nikodem Idziak

Nikodem Idziak

News Writer

Kolekcjonuje wszystko, co bezużyteczne - od platynowych trofeów, po butelki po winie. Zakochany w RPG-ach, ambiencie i twórczości Boba Rossa.

Komentarze