Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin 3 łączy siły z Lost Ark. Koreańska gra doczeka się DLC

Geralt zawita do popularnej produkcji?

Kilka dni temu ogłoszono, że popularne Lost Ark otrzyma dodatek powiązany z Wiedźminem 3. To efekt współpracy pomiędzy studiem Smilegate i CD Projektem.

Dodatek zapowiedziano podczas prezentacji, która skupiała się na rozwoju koreańskiej wersji produkcji. Nie jest więc jasne, czy projekt pojawi się również w zachodnim wydaniu tytułu, ale jest to możliwe. Rozszerzenie powinno ukazać się tegoroczną zimą.

Szczegóły na temat DLC nie są znane. W rozmowie z serwisem IGN przedstawiciele CD Projektu przekonują jednak, że pracują ze studiem Smilegate, „by do Lost Ark wprowadzić najbardziej autentyczne wiedźmińskie doznania” - cokolwiek to znaczy.

Fani mają nadzieję, że tajemniczy dodatek zaoferuje klasę wiedźmina lub skórki oparte na polskiej serii RPG. Inni spekulują, że rozszerzenie zaimplementuje specjalne zadanie inspirowane losami Geralta.

Lost Ark najpierw ukazało się w Korei Południowej, a dopiero później na rynkach zachodnich. Obecnie oba wydania tytułu są rozwijane są w miarę równolegle, ale pierwsza otrzymuje nowości nieco wcześniej.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Lost Ark

PC

Wiedźmin 3: Dziki Gon

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze