Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lost Ark ma już ponad 20 milionów graczy

Amazon chwali się sukcesem.

Amazon Games i Smilegate ujawniły dane na temat wyników Lost Ark, czyli darmowej gry w stylu serii Diablo. Firmy potwierdziły dużą popularność tytułu.

Liczba użytkowników produkcji przekroczyła 20 milionów na całym świecie. W zaledwie trzy dni od premiery na rynkach zachodnich do zabawy dołączyło 4,7 miliona osób, a obecnie aż 10 milionów pochodzi z Ameryki Północnej, Europy, Ameryki Południowej i Australii.

Należy przypomnieć, że darmowa gra od 2019 roku dostępne jest w Korei Południowej, gdzie zgromadziło pokaźną liczbę fanów. Teraz jednak pozycja pojawiła się w pozostałych regionach globu.

- Emocje związane z Lost Ark na całym świecie nie opadają, czego dowodem jest rosnąca liczba graczy na całym świecie. Wraz z Smilegate jesteśmy zobowiązani do wspierania rosnącej społeczności za pomocą solidnej mapy aktualizacji zaplanowanych na nadchodzące lata - obiecuje Christoph Hartmann, wiceprezes Amazon Game Studios.

Twórcy produkcji przypominają, że pozycja cieszy się dużym zainteresowaniem użytkowników Steama. Tytuł jest obecnie drugą najpopularniejszą grą w historii platformy Valve z liczbą 1,32 jednocześnie zalogowanych osób.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze