Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Wiedźmin wkrótce trafi do Lost Ark. Geralt zapoluje na potwory w MMO

Będzie też Ciri i inni.

Studio Smilegate podało dokładną datę startu wiedźmińskiego wydarzenia w Lost Ark. Fani popularnego MMO już niedługo będą mogli wejść w skórę Geralta.

Wydarzenie rozpocznie się 18 stycznia 2023 roku i zakończy 22 lutego. O crossoverze wiadomo już od dłuższego czasu, ale dopiero teraz podano konkretny termin.

Event zaoferuje ograniczone czasowo zadania i pozwoli na eksplorację nowej wyspy. Będzie też szansa na odblokowanie nagród nawiązujących do Wiedźmina, a także spotkania Jaskra, Yennefer, Ciri, Triss i oczywiście Geralta.

Gracze mogą liczyć m.in. na specjalne codzienne zadania (daily quests), zestaw kart przedstawiający postacie z Wiedźmina, nowe emotki, piosenki (jukebox songs), skórki dla broni i bohatera, a także fryzury.

Wraz ze startem eventu, do gry trafi też aktualizacja, zapewniająca garść poprawek. System gildii w Lost Ark zostanie ulepszony i pojawi się jeszcze trochę zmian ułatwiających życie graczy (tzw. quality of life improvements). Smilegate umieściło wszystkie szczegóły na oficjalnej stronie z wiedźmińskim wydarzeniem.

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Lost Ark

PC

Related topics
O autorze

Marcin Hołowacz

Contributor

Komentarze