Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Nowy bug całkowicie psuje Lost Ark. Sfrustrowani gracze domagają się naprawy

Jak tu grać bez klikania?

Nowy bug występujący w popularnym MMORPG Lost Ark całkowicie blokuje graczom dalszą zabawę. Najgorsze jest to, że może wystąpić nawet podczas raidów, a jedynym ratunkiem jest zrestartowanie gry.

Jak pokazuje Sagezu na Reddicie, błąd sprawia, że ikona przedmiotu zostaje na stałe „przyklejona” do kursora, co uniemożliwia podjęcie jakiegokolwiek działania, bo gra nie reaguje na kliknięcia.

Psujący grę bug w Vultan zrujnował mi cały raid, bo nie mogłem kliknąć!” - wykrzykuje Sagezu. Jak się jednak okazuje, problemy ma nie tylko on, a komentarze pod wpisem dowodzą, że bug występuje nie tylko podczas raidu Vultan.

Aktualnie jedynym wyjściem podczas wystąpienia buga jest po prostu zamknięcie gry i ponowne jej włączenie. Jest to oczywiście niezwykle frustrujące dla graczy będących w środku trudnego raidu, ale twórcy zapewne przygotują niedługo odpowiedni patch.

O autorze

Awatar Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

Deputy Editor

Przemek jest z-cą redaktora naczelnego, nadzoruje dział informacyjny oraz wspomaga kierowanie działem poradników. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Komentarze

More News

Najnowsze artykuły