Skip to main content

Zamów kolekcjonerski ALMANACH i odbierz darmową grę na GOG

Odkryj gatunek gier przygodowych, które oczarowały świat.

Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lies of P - Polendina, lekarstwo dla Antonii

Czy podawać lekarstwo Antonii.

W grze Lies of P przyjdzie nam stanąć przed wyborami moralnymi. Jeden z nich związany jest z postacią Antonii - właścicielką Hotelu Krat.


Na tej stronie:


Rozmowa z Polendiną

Gdy pokonasz Króla Marionetek udaj się do Hotelu Krat. Przy recepcji znajdziesz list od Polendiny, że chce porozmawiać z tobą w hotelowym ogrodzie.

Ogród znajduje się na półpiętrze, na końcu głównych schodów. Porozmawiaj z Polendiną, a dowiesz się, że przebudziło się w nim ego. Zada ci pytanie, czy miłość człowieka i marionetki jest możliwa. Odpowiedz twierdząco, mówiąc, że spotkałeś się z tym, lub pokazując obrączkę (możliwą do zdobycia u Dżentelmena Juliana). Następnie kontynuuj grę.


Jak zdobyć lekarstwo dla Antonii

Po pokonaniu Czempiona Victora wróć do hotelu, by dowiedzieć się od Polendiny, że stan Antonii się pogorszył. Dowiesz się o alchemiku, który może wytworzyć lekarstwo - jest to Giangio. Idź do niego, by otrzymać butelkę z lekarstwem.

Giangio powie ci, że lekarstwo jest dość niestabilne, więc należy podać je od razu. Wróć do Polendiny, który poprosi cię o podjęcie wyboru - podania leku lub zniszczenia go. Podaj lekarstwo, a następnie kontynuuj grę.

UWAGA: Niezależnie od wyboru, Antonia umrze, gdy pokonasz Laxasię Kompletną. Jeśli jednak otrzymała lekarstwo, w gabinecie Geppetta znajdziesz list. Przeczytaj go, aby odblokować osiągnięcie.


Następnie: Lies of P - Zepsuta marionetka

Spis treści: Lies of P - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Lies of P - Starsza kobieta w oknie

Read this next