Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lies of P - Giangio, dukatowe drzewo

Gdzie znaleźć dukatowe owoce.

Podążając przez świat w grze Lies of P możesz trafić na postacie, które poproszą cię o przysługę. Jedną z nich jest Giangio - alchemik, który szuka dukatowych owoców.


Na tej stronie:


Gdzie znaleźć Giangio

Giangio znajduje się w okolicy katedry Św. Frangelica. Po przejściu przez Księżycowe Miasto znajdziesz się na Drodze Niedoli. Przejdź przez nią, a gdy dojdziesz do przedsionka katedry, skręć w prawo (1).

Schodząc na dół, przy pomniku anioła bez głowy będzie stał Giangio. Porozmawiaj z nim, by otrzymać sześcian. Dowiesz się od alchemika, że szuka on dukatowego drzewa i zaoferuje ci kamienie życzenia, jeśli przyniesiesz mu dukatowe owoce. Później przeniesie się do kaplicy katedry Św. Frangelica.


Gdzie znaleźć dukatowe drzewo

Aby znaleźć dukatowe drzewo, musisz przejść przez katedrę i pokonać tamtejszego bossa lokacji. Dzięki temu dotrzesz do Drogi Pielgrzyma, a następnie do Dzielnicy Malum. Gdy zabijesz głównego bossa dzielnicy, idź przejściem (2), a następnie użyj znajdującej się tam windy.

Znajdziesz się w pomieszczeniu, w którym stoi Giangio. Porozmawiaj z nim, a następnie otwórz drzwi po lewej stronie. Przejdziesz do ogrodu przy Hotelu Krat, w którym rośnie dukatowe drzewo. Zbierz z niego owoce, by móc wymieniać je na kamienie życzenia do sześcianu.

Następnie: Lies of P - Siostra Cecile, święty znak

Spis treści: Lies of P - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Lies of P - Płacząca kobieta: czy skłamać

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Mikołaj Kloc

Współpracownik

Komentarze