Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lies of P - jak zresetować statystyki, poziom, Napęd P

Resetowanie statystyk, poziomu postaci, Napędu P i ręki legionu.

Statystyki postaci w Lies of P dość mocno wpływają na styl naszej gry. Jeśli jednak w którymś momencie stwierdzisz, że chcesz spróbować innego podejścia, nie musisz zaczynać gry od nowa - wystarczy, że zresetujesz swoje statystyki.


Na tej stronie:


Jak zresetować statystyki

Zresetować statystyki można w dwóch miejscach - przy Dukatowym Drzewie oraz Posągu Świętej Miłosierdzia. Podejdź do drzewa lub pomnika i wejdź z nim w interakcję. Możesz zresetować swój poziom, Napęd P, a nawet ulepszenia ręki legionu. Możesz tego dokonać płacąc dukatowymi owocami. Pamiętaj jednak, że każde zresetowanie zwiększa liczbę potrzebnych dukatowych owoców.


Gdzie znaleźć Dukatowe Drzewo

Dukatowe drzewo znajduje się w Hotelu Krat. Aby jednak odblokować do niego przejście, musisz najpierw pokonać Najstarszego z Bractwa Królików w Dzielnicy Malum. Następnie wejdź do pomieszczenia za areną i użyj windy, która się tam znajduje.


Gdzie znaleźć Posąg Świętej Miłosierdzia

Posąg Świętej Miłosierdzia znajduje się w Galerii Wielkiej Wystawy. Przejdź przez lokację, aż dojdziesz do pomieszczenia z wagonem na środku. Tuż za nim znajduje się przejście. Po prawej stronie spotkasz minibossa - muskularnego siłacza, natomiast z lewej strony znajdują się drzwi do galerii posągu.

Przejście póki co jest zamknięte. Aby otrzymać klucz, musisz pokonać bossa lokacji - Czempiona Victora. Po walce porozmawiaj z Simonem Manusem, a otrzymasz klucz do galerii posągu Świętej Miłosierdzia. Wróć do wcześniej zamkniętych drzwi i wejdź do pomieszczenia.


Następnie: Lies of P - Ergo: jak zdobywać

Spis treści: Lies of P - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Lies of P - awans, rozwijanie postaci, nowy poziom

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Lies of P

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze

Mikołaj Kloc

Współpracownik

Komentarze