Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lies of P - Sanktuarium Trójcy, zagadki Arlecchino

Jak odpowiedzieć na zagadki Arlecchino i gdzie znaleźć wszystkie Sanktuaria Trójcy.

Przemierzając przez kolejne lokacje w Lies of P, możesz natknąć się na dzwoniące budki telefoniczne. Gdy podniesiesz słuchawkę, po drugiej stronie usłyszysz Arlecchino - tajemniczą postać, która ma dla ciebie zagadkę.

Za każde poprawne udzielenie odpowiedzi otrzymasz Klucz Trójcy, dzięki któremu otworzysz drzwi do jednego z kilku Sanktuariów Trójcy.

Poniżej zamieściliśmy informacje, gdzie znaleźć wszystkie Klucze Trójcy, dzięki którym otworzysz wszystkie Sanktuaria Trójcy, których położenie również wskazaliśmy poniżej.


Na tej stronie:


Klucz Trójcy: Wejście do Związku Pracowni

Po otworzeniu bramy prowadzącej do Związku Pracowni, zaraz po pokonaniu Porzuconego stróża, przejdź przez początek lokacji. Idź przez lokację, a gdy dojdziesz do mostu, zanim po nim przejdziesz, skręć w prawo.

Usłyszysz dzwoniący telefon. Odbierz, by usłyszeć pierwszą zagadkę. Rozwiązaniem zagadki jest człowiek. Jeśli się pomylisz, również otrzymasz klucz.


Sanktuarium Trójcy: Kanał Związku Pracowni

Idź w prawo od Stargazera w Kanale Związku Pracowni. Przebiegnij na koniec korytarza, w którym toczy się ognista kula i skręć w prawo. Po ominięciu Czerwonej Lisicy i Czarnego Kota idź na wprost, a potem skręć w prawo, a dojdziesz do pierwszego Sanktuarium.


Sanktuarium Trójcy: Kaplica katedry Św. Frangelica

Po dostaniu się do kaplicy katedry Św. Frangelica przejdź przez lokację, aż dojdziesz do miejsca, gdzie po korytarzu toczy się elektryczna kula. Wbiegnij pod górę, a następnie wejdź po drabinie znajdującej się po prawej stronie. Będąc na górze przebiegnij w głąb korytarza i skręć w lewo.


Klucz Trójcy: Dzielnica Malum

Po wejściu do Dzielnicy Malum dojdziesz w końcu do placu, na środku którego płonie symbol Bractwa. Pokonaj przeciwników i przejdź dalej, a dojdziesz w końcu do kolejnej budki telefonicznej. Poprawna odpowiedź to: świecą. Jeśli odpowiesz źle, otrzymasz pudełko niespodziankę, w którym znajduje się Klucz Trójcy, jednak pudełko wybucha po otworzeniu.


Sanktuarium Trójcy: Opera Estella

Przejdź przez Operę Estella, a dojdziesz w końcu do wielkiej wyrwy w ziemi, nad którą kołysze się płonący żyrandol. Spadnij niżej, a za twoimi plecami znajdzie się kolejne Sanktuarium.


Klucz Trójcy: Galeria Wielkiej Wystawy

Po dojściu do Galerii Wielkiej Wystawy przejdź przez lokację, a dojdziesz w końcu do dzwoniącego telefonu. Prawidłową odpowiedzią jest jajko.

Jako nagrodę otrzymasz podpowiedź, która brzmi „Zobacz opuszki oziębłej kobiety na Wielkiej Wystawie!”. Przejdź dalej, a gdy zejdziesz po schodach, po prawej stronie znajdziesz dwie statuetki. Jedną z nich możesz poruszyć. Obróć ją, by tworzyła odbicie drugiej, a następnie podnieś Klucz z podestu, który się odsłoni.


Sanktuarium Trójcy: Poczekalnia Kratu Centralnego

Gdy wrócisz na Peron Kratu Centralnego i przejdziesz przez lokację, znajdziesz się w Poczekalni Kratu. Po lewej stronie od głównych drzwi znajduje się pomieszczenie, w którym znajdziesz drzwi do kolejnego sanktuarium.


Klucz Trójcy: Ulica przy Kracie Centralnym

Przejdź przez Upadający Krat, a gdy dojdziesz do Stargazera Ulica przy Kracie Centralnym nie wchodź po schodach prowadzących do bossa, tylko przejdź prosto. Znajdziesz tam ostatnią budkę telefoniczną. Poprawną odpowiedzią jest ergo.


Klucz Trójcy Wybrańca: Wejście do Relikwii Trismegistosa

Po otrzymaniu wszystkich kluczy możesz otrzymać również specjalny klucz wybrańca. Mimo, że możesz skorzystać z każdej budki telefonicznej, to jeśli nie chcesz wracać, ostatnią znajdziesz w Relikwii Trismegistosa. Przejdź przez lokację, a gdy dojdziesz do jaskini z mostem, tuż po wejściu trzymaj się lewej strony, by dotrzeć do budki. Niezależnie od odpowiedzi otrzymasz Klucz Trójcy Wybrańca lub skrzynkę, w której się on znajduje.


Sanktuarium Trójcy: Zewnętrzny mur Klasztoru Arche

Gdy dojdziesz do zewnętrznego muru Klasztoru Arche, przejdź przez lokację, aż dojdziesz na sam dół kilkupiętrowej komnaty. Zmierz się na dole z minibossem, a następnie otwórz drzwi, które znajdują się niedaleko windy.


Spis treści: Lies of P - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Lies of P - skrzynie zaopatrzeniowe Kratu

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

W tym artykule

Lies of P

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Powiązane tematy
O autorze

Mikołaj Kloc

Współpracownik

Komentarze