Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lies of P - Starsza kobieta w oknie

Jak wykonać zadanie starszej kobiety.

Przemierzając Krat w Lies of P spotkasz postacie niezależne, które poproszą cię o wykonanie zadania. Jedną z takich postaci jest starsza kobieta w oknie, którą znajdziesz na ulicy Rosy Isabelle.


Na tej stronie:


Gdzie znaleźć starszą kobietę

Aby otrzymać zadanie od starszej kobiety, musisz najpierw ją znaleźć. Udaj się do Stargazera Wejście na ulicę Rosy Isabelle a następnie przejdź prosto. Kiedy dojdziesz do marionetki uderzającej w drzwi, skręć w lewo (1).

Wejdź po schodach i pokonaj znajdujące się tam marionetki, po czym ponownie skręć w lewo (2). Na końcu uliczki zobaczysz okno, przy którym znajduje się skrzynka z butelkami po winie. W środku pali się światło, zauważysz również cień starszej kobiety.

Porozmawiaj z nią, a poprosi cię o dostarczenie wina La Bleiwies, które znajduje się w piwnicy Pasażu Lorenziniego. Po rozmowie kontynuuj eksplorację, aż dojdziesz do podziemnego przejścia Pasażu Lorenziniego.


Gdzie znaleźć wino La Bleiwies

Gdy przejdziesz przez bramę podziemnego przejścia Pasażu Lorenziniego, zabij znajdującą się tam bestię rzucającą kwasem. Następnie skręć w lewo (3) i pokonaj kolejnych przeciwników. Gdy znajdziesz się przed korytarzem wypełnionym trującym gazem, wejdź w drzwi po prawej (4).

Zejdź niżej, a dojdziesz do piwnicy Pasażu. Czeka cię tam walka z silnym przeciwnikiem - marionetką błazna. Musisz go pokonać, by otworzyć przejście dalej.

Gdy zabijesz marionetkę, przejdź dalej. Za bramą znajdziesz półkę z winami, na której leży wino La Bleiwies (5). Gdy je zbierzesz, wróć do starszej kobiety w oknie. W nagrodę otrzymasz pamiątkową monetę Venigniego.

Zanieś otrzymaną monetę Pulcinelli - lokajowi Venigniego. W nagrodę otrzymasz księżycowy kamień pierwszej kwadry, umożliwiające ulepszenie broni na wyższy poziom.

Następnie: Lies of P - Polendina, lekarstwo dla Antonii

Spis treści: Lies of P - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Lies of P - Dżentelmen Julian

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Lies of P

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze

Mikołaj Kloc

Współpracownik

Komentarze