Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lies of P - Zaszyfrowane pojemniki: gdzie znaleźć, lokalizacje

Jak wykonać misje z zaszyfrowanymi pojemnikami.

Zaszyfrowany pojemnik to jeden z unikatowych przedmiotów w Lies of P. Posiada on informacje, które umożliwią ci znalezienie rzadkich przedmiotów.

Gdy znajdziesz zaszyfrowany pojemnik, zanieś go do Venigniego w Hotelu Krat, by je odszyfrować. W środku znajdziesz wiadomość z rozkazami, które nakierują cię do miejsca, w którym ukryte są przedmioty.


Na tej stronie:


Rzemieślniczy zaszyfrowany pojemnik

Udaj się do Kaplicy Katedry Św. Frangelica. Przejdź przez lokację, aż dojdziesz do płonącego naczynia, które musisz zrzucić na dół, by wypalić znajdujący się tam kwas. Następnie wróć na dół i wejdź do ukrytego pomieszczenia.

Na dole znajdziesz skrzynkę, w której znajduje się rzemieślniczy zaszyfrowany pojemnik. Po odszyforwaniu u Venigniego przenieś się do Stargazera Kracki ratusz na Bulwarze Elizjum. Cofnij się do mostu, na którym znajdował się Geppetto oraz Szalony Osioł. Na jego początku wisi marionetka z tabliczką PURGE PUPPETS. Namierz ją, po czym zaatakuj przy pomocy dowolnego przedmiotu rzucanego lub zasięgowych rąk legionu.

Podnieś list z adresem azylu, który z niej wypadnie, po czym wróć do Stargazera. Następnie przenieś się do Wnętrza domu na Bulwarze Elizjum. Po wyjściu skręć w prawo. Drzwi znajdują się za przejściem przez deskę, po prawej stronie. W środku znajdziesz sejf ze strojem myśliwskim Sowiego Doktora oraz kwarcem.


Wysadzany klejnotami zaszyfrowany pojemnik

Zwierzając Operę Estella trafisz do pomieszczenia, w którym znajduje się otwarta klapa z drabiną w dół. Zanim nią zejdziesz, po prawej stronie znajduje się mniejsza drabina na górę, która prowadzi do skrzynki z wysadzanym klejnotami zaszyfrowanym pojemnikiem. Zbierz go, a następnie udaj się do Venigniego w celu odszyfrowania przedmiotu.

Po odszyfrowaniu udaj się do Stargazera Aleja Cerasani znajdującego się Placu Kratu Centralnego. Cofnij się przez most, po czym skręć w prawo i wróć na kraniec klifu z widokiem na Hotel Krat. Gdy się tam znajdziesz, użyj gestu sprawdzanie podłoża. Jeśli nic nie znajdziesz, powtórz czynność kilka razy. W końcu znajdziesz tam strój myśliwski Rozgrzeszonej oraz mechanizm legionu.


Stary zaszyfrowany pojemnik

Przechodząc przez Bagno Beznadziei, po prawej stronie za podwójnym mostem znajduje się początkujący badacz Hugo. Porozmawiaj z nim o odkrytym skarbie, by otrzymać stary zaszyfrowany pojemnik, który następnie musisz zanieść Venigniemu.

Udaj się na Drogę Pielgrzyma i użyj windy, by wrócić do Grobowych Slumsów, do miejsca walki z ogromną bestią. Następnie przejdź pod górę.

Spotkasz tam mieszkańca slumsów. Porozmawiaj z nim, by otrzymać klucz do chaty rabusiów. Uważaj, bo gdy wejdziesz do środka chaty, zawali się pod tobą podłoga i wpadniesz w pułapkę. Zabij przeciwników na dole i przejdź dalej, by wrócić przed chatę. Przejdź ostrożnie prawą stroną chaty do skrzyni, w której znajdziesz amulet życia +1 oraz mechanizm legionu.


Zardzewiały zaszyfrowany pojemnik

Przejdź przez Upadający Krat, aż dojdziesz do Zawalonej Wieży Pracowni. Gdy wejdziesz na szczyt, możesz zeskoczyć na dół. Na półce skalnej znajduje się skrzynia, w której znajdziesz specjalną skrzynię zaopatrzeniową Kratu. Następnie wróć do Hotelu Krat i przekaż ją Polendinie.

Po rozszerzeniu oferty sklepu kup od Polendiny zardzewiały zaszyfrowany pojemnik po czym rozszyfruj go u Venigniego. Następnie wróć na Most na Bagnie Beznadziei i porozmawiaj z Hugo - Jaskinia Pustelnika powinna być otwarta, możesz więc teraz ją zbadać.


Zaszyfrowany pojemnik Alidora

Po pokonaniu Bractwa Czarnych Królików przejdź dalej. Spotkasz tam fałszywego Alidoro. Aby otrzymać zaszyfrowany pojemnik, musisz go zaatakować. Następnie wróć do Hotelu Krat i odszyfruj pojemnik u Venigniego.

Po odszyfrowaniu przeczytaj jego zawartość i porozmawiaj z Eugénie. W zależności od tego, czy skłamiesz, czy powiesz prawdę, w nagrodę otrzymasz inne nagranie.


Mechaniczny zaszyfrowany pojemnik

Gdy dojdziesz do Wyrwy w Klasztorze Arche, wejdź do zamglonego pomieszczenia i przejdź przez parter, aż dojdziesz do drabiny. Gdy znajdziesz się na mostku, przejdź do końca i pokonaj silnego przeciwnika po lewej stronie, za którym znajduje się skrzynka z mechanicznym zaszyfrowanym pojemnikiem. Następnie wróć do Venigniego i go odszyfruj.

Po wizycie w Hotelu udaj się na Zapadniętą ulicę w Upadłym Kracie. Gdy przejdziesz na drugą stronę pęknięcia, skręć w lewo na podwórko ze zmutowanymi psami wejdź po schodach znajdujących się po prawej stronie. Na balkonie będzie stał wędrowny kupiec.

Możesz otrzymać od niego kwarc oraz strój myśliwski Czerwonej Lisicy, jednak potrzebujesz do tego broni Mroźna Uczta.


Następnie: Lies of P - skrzynie zaopatrzeniowe Kratu

Spis treści: Lies of P - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Lies of P - kwarc: gdzie znaleźć, lokalizacje

Nie jesteś zalogowany!

Utwórz konto ReedPop, dołącz do naszej społeczności i uzyskaj dostęp do dodatkowych opcji!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Lies of P

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S, PC

Related topics
O autorze

Mikołaj Kloc

Współpracownik

Komentarze