Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Lies of P - Dżentelmen Julian

Jak ukończyć zadanie dżentelmena Juliana.

W Lies of P możesz spotkać postacie niezależne, które poproszą cię o wykonanie zadania. Jedną z nich jest Dżentelmen Julian.


Na tej stronie:


Gdzie znaleźć Juliana

Julian znajduje się przy Stargazerze Kanał ulicy Rosy Isabelle, tuż obok drabiny prowadzącej do kanału. Dowiesz się od niego, że na ulicy Rosy Isabelle leży ciało jego żony. Nie jest w stanie się do niego dostać, dlatego poprosi cię o przyniesieniu mu jej rzeczy.


Gdzie znaleźć żonę Juliana

Po rozmowie z Julianem przejdź podążaj dalej, przez kanał ulicy Rosy Isabelle. Gdy dojdziesz do wiaduktu nad główną ulicą, przejdź przez niego a następnie skręć w lewo.

Po zejściu schodami żona Juliana (1), która okaże się być marionetką, będzie znajdować się po prawej stronie. Podnieś leżącą przy niej obrączkę, a następnie wróć do Juliana.


Skutki wyboru

Po zaniesieniu Julianowi obrączki staniesz przed wyborem powiedzenia mu prawdy lub skłamania. W przypadku wyboru„Nigdy czegoś takiego nie widziałem” otrzymasz fragment promienistego ergo, natomiast gdy odpoczniesz przy innym Stargazerze i wrócisz do Juliana, znajdziesz go martwego.

Opcja „Zostawiła ci wiadomość, że cię kocha” sprawi, że otrzymasz obrączkę oraz gest smutku, a Julian zniknie.

Spis treści: Lies of P - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Lies of P - Siostra Cecile, święty znak

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami.

O autorze

Mikołaj Kloc

Współpracownik

Komentarze