Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman - Bangkok, Klub 27: Likwidacja Kena Morgana

Skuteczne możliwości zlikwidowania drugiego celu.

Dużo trudniejsze może być opisywane przez nas wcześniej pozbycie się Jordana Crossa i to nie tylko przez większą ilość możliwości wykonania zabójstwa. Większość metod na drugi z celów jest stosunkowo prosta i relatywnie szybka. Poniżej opisujemy trzy możliwości pozbycia się prawnika.

Cele:

  • Prawnik - Zlikwiduj Kena Morgana

Zobacz także: szczegółowa mapa lokacji w Bangkoku - z oznaczonymi przedmiotami kluczowymi, ubraniami, wyzwaniami oraz bronią. Możesz też sprawdzić dodatkowe wyzwania w Bangkoku.


Opcja 1: Tik tak

Na rozgrzewkę proponujemy bardzo łatwy sposób na pozbycie się celu. Przedmiotami, które są wymagane do ukończenia tej możliwości to śrubokręt i klucz francuski. Ich bardzo łatwe zdobycie opisujemy w pierwszej opcji likwidacji Jordana Crossa, czyli Elektryczni przyjaciele. Gdy już zdobędziesz wspomniane przedmioty, udaj się na wschodni dziedziniec hotelu.

W silniku tuk-tuka coś stuka i puka. Pomóż ogrodnikowi naprawić śmieszny samochodzik.

Ogrodnik, od którego Ken Morgan chce odkupić pojazd, próbuje naprawić silnik. Używając klucza francuskiego pomóż mu, a następnie, gdy mężczyzna się oddali i nikt nie będzie cię widział, przedziuraw beczkę obok pozyskanym wcześniej śrubokrętem. Ogrodnik do tego momentu powinien przekazać wieści Morganowi, który w końcu przyjdzie odpalić autko. Wyciek paliwa z beczki obok przerodzi się w wybuch, który zabije twój cel.


Opcja 2: Na koszt firmy

Kolejna dość szybka i mało problemowa opcja na pozbycie się Kena Morgana. Na początku udaj się do piwnicy, najlepiej w stroju ochrony lub służby, gdzie w jednym z pomieszczeń na stoliku zauważysz plan od kierowniczki ekipy sprzątającej. Okazuje się, że apartament Morgana został zdemolowany przez pijanych ludzi i sprzątanie przedłużyło się. Jeden z pracowników ma odprowadzić klienta do apartamentu, czas więc przebrać się za hotelowego boya.

W tym samym pomieszczeniu znajduje się czterech mężczyzn. Przebranie jednego z dwóch rozmawiających musisz pozyskać. Aby to zrobić, poczekaj, aż trzeci z nich - strażnik hotelowy - podejdzie w kąt pomieszczenia. Wówczas rzuć monetą w narożnik, gdzie znajduje się stolik, z którego zabrałeś list od menadżerki. Jeśli zrobiłeś to w odpowiednim momencie, jeden z dwóch mężczyzn podejdzie to sprawdzić. Pozbaw go przytomności i włóż do szafy. Jeśli to nie ta postać, powtórz czynność i pozyskaj ubranie.

Interesujące cię przebranie posiada jegomość w czerwonym nakryciu głowy.

Teraz udaj się w okolice recepcji hotelu, uważając jednak na jednego podejrzliwego pracownika. Porozmawiaj z Kenem Morganem, po czym zaprowadź go na poziom 4, gdzie znajduje się jego apartament. Bardzo ważne jest, aby unikać podejrzliwych osób, choć nie powinieneś napotykać ich tutaj zbyt wiele. Po wejściu do głównego pomieszczenia Morgan zauważy plamę. Złap więc za mopa i wtocz się na chwilę w otoczenie.

Następnie podejdziecie do biurka, które okaże się pokryte kurzem. Raz jeszcze musisz zająć się brudną robotą, choć innego typu, niż zwykle w przypadku agenta 47. Ostatnim etapem sprzątania będzie zgarnięcie dwóch puszek z podłogi przed kanapą. Gdy już to zrobisz, błyskawicznie udaj się do pomieszczenia na północ. Wejdź tam pierwszy i od razu zacznij wtapiać się w otoczenie przy komodzie z dużym lustrem.

Od komody odklej się dopiero wtedy, gdy ochroniarz obróci się do ciebie plecami i zacznie wychodzić z pomieszczenia. Nie pozbywaj się też zbyt wcześnie celu, aby ochroniarz tego nie usłyszał, ale i nie zwlekaj zbyt długo.

Jeśli nie zrobisz tego dostatecznie szybko, możliwość nie zostanie zaliczona. Gdy ochroniarz opuści pomieszczenie, a Morgan zacznie… zachwycać się zapachem z toalety, szybko podbiegnij do niego i utop, po czym schowaj zwłoki w szafie znajdującej się w rogu pomieszczenia.


Spis treści: Hitman - poradnik i opis przejścia

Następnie: Hitman - Bangkok, Klub 27: Wyzwania


Opcja 3: Dowód winy

Trzecia, a zarazem ostatnia oficjalna możliwość pozbycia się Kena Morgana ma swój start w skrajnie północnym pomieszczeniu hotelu na poziomie 3. Podsłuchaj tam rozmowę ekipy Jordana Crossa. Najłatwiej będzie się tam dostać w przebraniu pomocy kuchennej, choćby zaraz po wykonaniu możliwości To moja impreza, którą opisujemy w sposobach likwidacji Jordana Crossa.

Jeden z mężczyzn posiada przy sobie wiadomość. Poczekaj, aż wejdzie do łazienki. Wejdź za nim, zamknij drzwi, po czym ogłusz go i odzyskaj wiadomość od Dexy. Możesz także odciągnąć zwłoki za wannę, aby zminimalizować ryzyko wykrycia twoich działań. Teraz idź do recepcji i zostaw tam notatkę, uważając przy tym, aby nie zostać wykrytym.

Niebawem Ken Morgan zjawi się na dole, a gdy przeczyta wiadomość, błyskawicznie wybiegnij na zewnątrz i skręć w prawo. Wejdź przez otwarte okno do pomieszczenia menadżerki, przebiegnij przez kolejne drzwi oraz następne, gdzie już po chwili powinien pojawić się cel wraz z osobistym ochroniarzem.

Może on sprawić niemały kłopot, gdyż niemal nie będzie odstępował Morgana na krok. Musisz więc starać się zagradzać mu drogę, spowalniając go, ale niezbyt natarczywie, aby nie nabrał podejrzeń. Jeśli nie uda ci się go wcześniej pozbyć, trafisz do magazynu w piwnicy, gdzie możesz pobawić się nieco w kotka i myszkę.

Będąc w tym stroju nie możesz tu przebywać, więc chowaj się za różnego typu osłonami.

W pewnym momencie powinny otworzyć się niebieskie drzwi. Ukrywając się za stołami rzuć tam monetę. Strażnik powinien chcieć to sprawdzić, a istnieje również szansa, że twój cel zacznie rozmawiać przez telefon znajdując się przy kolumnie, podczas gdy ochroniarz zupełnie zniknie za wspomnianymi drzwiami.

To doskonały moment, aby pozbawić życia Morgana. Błyskawicznie odciągnij zwłoki i umieść je w koszu na brudną pościel. Oddal się z miejsca, aby nie trafić na powracającego ochroniarza, jeśli nie pozbyłeś się go w jakiś sposób wcześniej.

Komentarze