Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Hitman - Bangkok, Klub 27: Mapa

Piwnica, sala prób, apartamenty oraz sekrety hotelu w Bangkoku.

Agent 47 nie będzie miał zbyt dużo czasu na zwiedzanie pięknego Bangkoku. W zasadzie będzie mógł podziwiać miasto jedynie z oddali, gdyż cała akcja tego epizodu Hitmana odbywa się tylko w jednym miejscu, luksusowym hotelu. Na swój sposób lokacja ma podobne zasady projektowania, co misja w Paryżu.

Hotel oferuje dwa oddzielne skrzydła, atrium oraz taras widokowy, ale posiada też swoją piwnicę, do której na pewno zajrzysz prędzej czy później, w zależności od tego, jakich możliwości pozbycia się celów użyjesz. Z całą pewnością czeka cię tu dużo przebieranek, choć luźno leżących ciuchów jest tu jak na lekarstwo.

Poniżej możesz zapoznać się z mapami wszystkich poziomów dostępnych w Bangkoku oraz kilkoma zdaniami opisów, które mogą przybliżyć ci dane miejsce.


Cele w Bangkoku:


Poziom 0

Zerowy poziom to piwnica hotelu, do której bez większych problemów dostaniesz się kierując swe kroki na lewo od miejsca początkowego. Możesz tam dostać się także z poziomu hotelu, ale tylko w odpowiednim przebraniu, gdyż jako gość, nie powinieneś zapuszczać się w rejony dostępne tylko dla pracowników.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.


Poziom 1

Ten poziom obejmuje hotelowy hall, wschodnią część podwórka oraz jeden z poziomów przed wejściem do hotelu, w tym niewielki bar po lewej stronie. Oprócz tego znajdziesz tu kilka pomieszczeń godnych uwagi, głównie ze względu na wiele miejsc wyzwań lub przedmiotów, które mogą służyć za broń w awaryjnych sytuacjach.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.


Poziom 2

Znajduje się tu przede wszystkim pomieszczenie, w którym odbyć się ma impreza-niespodzianka dla jednego z twoich celów. Chodzi o północne skrzydło, gdzie odkryjesz także przebranie strażnika hotelowego. W skrajnie północnym pomieszczeniu znajdziesz też uniwersalną kartę magnetyczną do pokojów, a także kilka innych przydatnych przedmiotów.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.


Poziom 3

W południowych pokojach hotelowych, do których dostaniesz się mając uniwersalną kartę dostępu, znajdziesz na przykład przebranie ekipy nagraniowej Jordana Crossa, a także mikrofon wymagany do ukończenia jednej z możliwości. Jest to także poziom, który łączy oba skrzydła hotelu za pomocą dużych rozmiarów tarasu.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.


Spis treści: Hitman - poradnik i opis przejścia

Następnie: Hitman - Bangkok, Klub 27: Wyzwania


Poziom 4

Północne skrzydło hotelu zajęte jest przez rockmana, który założył tam studio nagraniowe. Sporo tam prowizorycznej broni, której używania jednak nie polecamy, chyba że w nagłej potrzebie. Południowe skrzydło z kolei stanowi apartament Kena Morgana, drugiego z celów. Będziesz miał możliwość zawędrowania tam podczas wykonywania możliwości Na koszt firmy.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.


Poziom 5

Głównie północna część jest całkiem interesująca, gdzie trwa impreza ekipy Jordana Crossa. Znajdzie się tam kilka miejsc wyzwań, a także możliwości zastawienia pułapek i kluczowych dla jednej z możliwości przedmiotów. Południowa część stanowi głównie gospodarcze pomieszczenia.

Możesz też otworzyć mapę w drugim oknie lub pobrać na dysk.

Komentarze