Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

God of War na PC zbiera świetne oceny - przegląd recenzji

„Najlepszy sposób grania w wyjątkowy tytuł”.

God of War trafi na PC w najbliższy piątek, ale już teraz pojawiły się pierwsze recenzje nowej wersji gry. Konwersja zbiera bardzo wysokie noty.

Aktualnie średnia not produkcji w wydaniu komputerowym w serwisie Metacritic wynosi 93 procent, przy czym wynik bazuje na 39 opiniach dziennikarzy, którzy uważają, że to najlepsza edycja przygód Kratosa.

Przykładowe oceny God of War na PC:

Recenzenci przekonują, że w God of War wygląda znacznie lepiej na PC. Niektórzy twierdzą, że pozycję na wspomnianej platformie powinny sprawdzić nawet osoby, które już wcześniej ukończyły produkcję na PS4, ponieważ „to najlepszy sposób grania w wyjątkowy tytuł”.

Chwalone jest wykorzystanie funkcji DLSS i FSR, dzięki którym projekt w rozdzielczości 4K i najwyższych ustawieniach graficznych jest w stanie osiągnąć płynność w liczbie klatek wyższej niż 60 FPS.

Do plusów zaliczana jest optymalizacja. Gra podobno dość dobrze działa w 1440p i maksymalnym poziomie detali na komputerze wyposażonym w procesor AMD Ryzen 9 3900X i kartę graficzną GeForce RTX 2070 Super.

God of War ukaże się 14 stycznia, a już teraz użytkownicy, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe na tytuł za pośrednictwem Steama, mogą rozpocząć wstępne pobieranie produkcji.

O autorze

Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Komentarze