Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Gameplay z God of War na PC pokazany przez Nvidię

Prezentacja techniki Reflex.

Na targach CES 2022 firma Nvidia zaprezentowała gameplay z God of War w wersji PC.

Wideo jest pierwszym fragmentem bezpośredniej rozgrywki z produkcji w wydaniu komputerowym. W stosunkowo krótkim klipie pokazano potyczkę Kratosa z trollem. Co ciekawe, materiał wskazuje, że postacią kierowano z pomocą klawiatury i myszy.

Samo nagranie przedstawia działanie Reflex, czyli opracowanej przez Nvidię techniki, która zmniejsza opóźnienie w sterowaniu. Film dowodzi, że różnice sięgają kilku milisekund - to niewiele, ale w tak dynamicznej grze może mocno wpłynąć na zabawę.

God of War ukaże się na PC już 14 stycznia. Produkcja na komputerach osobistych obsłuży między innymi DLSS, które poprawi wydajność tytułu, a także zaoferuje opcję rozgrywki bez limitu klatek na sekundę. Do tego poprawione odbicia i cienie w wyższej rozdzielczości.

Tematy w tym artykule

Obserwuj, by otrzymywać szybkie powiadomienia na e-mail, gdy pojawią się nowe materiały na wybrane tematy.  Zarządzaj powiadomieniami. .

O autorze
Awatar Piotr Bicki

Piotr Bicki

News Editor

Tytan pracy. Wybitny profesjonalista. Piotr Bicki w latach 2016-2022 był dziennikarzem Eurogamera i jednym z najbardziej doświadczonych autorów w redakcji. Zmarł tragicznie 31 lipca 2022 roku.

Komentarze