Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Majster potrzebny od zaraz

Poszukujemy budowniczego, który naprawi mury Bastionu.

To zadanie w Elex 2 rozpoczniesz, gdy doniesiesz Adamowi, że pozbyłeś się potworów, które zagrażały bezpieczeństwu Bastionu (zadanie: Wiosenne porządki).

Musisz odnaleźć osobę, która zajmie się naprawą murów Bastionu. Tak się szczęśliwie składa, że ta postać, czyli Gardok, przebywa niedaleko bazy. Zaznacz misję w dzienniku i spójrz na mapę, aby się o tym przekonać.

Opuść Bastion główną bramą i idź ścieżką w dół, a dotrzesz do domu, w którym przebywa Gardok (A na mapie; 1 na obrazku). Wewnątrz odnajdziesz jegomościa. Porozmawiaj z nim i przekonaj, aby dołączył do Bastionu.

Gardok dołączy do Bastionu, jeśli wykonasz dla niego dwa zadania. Najpierw wykonaj misję Narzędzia dla majstra, a potem - Legendarną zaprawę dla majstra. Gdy zrealizujesz oba cele, postać rozpocznie odbudowę umocnień i zakończy się misja Majster potrzebny od zaraz.


Następnie: Elex 2 - Narzędzia dla majstra

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Wiosenne porządki

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze