Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Narzędzia dla majstra

Odnajdujemy pobijak, specjalne narzędzie, którego potrzebuje Gardok z Bastionu.

Zleceniodawcą tego zadania w Elex 2 jest Gardok, który potrzebuję specjalnego narzędzia - pobijaka - dzięki któremu będzie mógł rozpocząć pracę przy murach Bastionu.

Kiedy oznaczysz tę misję w dzienniku, na mapie pojawią się dwa cele (żółte znaczniki). Generalnie rzecz biorąc, nie ma znaczenia, gdzie się udasz, gdyż w obu tych miejscach odnajdziesz pobijak, ale sugerujemy udać się do punktu położonego na północy od Gardoka (A). Droga do celu jest bezpieczniejsza i krótsza.

Jeśli nie chcesz ryzykować, nie zatrzymuj się w drodze do celu i omijaj przeciwników. Korzystaj ze skradania, aby przejść niepostrzeżenie obok przeciwników, lub ratuj się ucieczką w razie problemów. Wówczas przydatny może okazać się plecak odrzutowy, dzięki któremu szybko przedostaniesz się na wyżej położone punkty.

Kiedy dotrzesz na miejsce, czyli do ruin wieży, pozbądź się najpierw Chorego szczuromasa karłowatego (1), który strzeże tego miejsca.

Następnie zabierz pobijak majstra (2), który leży na palecie. Warto rozejrzeć się po wieży w poszukiwaniu wartościowych przedmiotów.

Wróć do Gardoka. Skorzystaj, jeśli odblokowałeś wcześniej teleport w Bastionie, z szybkiej podróży. To zdecydowanie skróci czas wędrówki do zleceniodawcy zadania, a także nie narazisz się na niebezpieczeństwa czyhające w drodze powrotnej.

Porozmawiaj z Gardokiem, by ukończyć misjęNarzędzia dla majstra, a także rozpocząć kolejną, czyli Legendarna zaprawa dla majstra.

Nagrody: 200 + 200 PD

Następnie: Elex 2 - Legendarna zaprawa dla majstra

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Majster potrzebny od zaraz

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze