Jeśli klikniesz link i dokonasz zakupu, możemy otrzymać małą prowizję. Zobacz politykę redakcyjną.

Elex 2 - Legendarna zaprawa dla majstra

Odnajdujemy kolejny ważny przedmiot dla Gardoka z Bastionu - wysokoprocentowy kamień wapienny.

Tę misję w Elex 2 rozpoczniesz, gdy ukończysz zadanie Narzędzia dla majstra. Twoim celem jest zdobycie wysokoprocentowego kamienia wapiennego.

Wysokoprocentowy kamień wapienny (A) znajduje się na wchód od Bastionu, całkiem niedaleko od Gardoka, więc szybo powinnaś/powinieneś załatwić sprawę.

W drodze do celu raczej nie spodziewaj się wielu zagrożeń, ale kiedy dotrzesz na miejsce, musisz stawić czoła choremu skexowi (1).

Następnie zabierz Wysokoprocentowy kamień wapienny (2) ze sterty kamieni - leży na deskach obok taczki.

Kiedy zabrałeś przedmiot zadania, wróć do Bastionu, gdzie będzie czekał na ciebie Gardok. Nie szukaj go w jego domu. Aby szybciej dotrzeć na miejsce, skorzystaj z szybkiej podróży, jeśli odblokowałeś wcześniej teleport w Bastionie.

Gardoka (3) odnajdziesz w centrum Bastionu. Oddaj mu kamień wapienny. Wówczas ukończysz jednocześnie opisywane zadanie - Legendarna zaprawa dla majstra - a także misję Majster potrzebny od zaraz.

Nagrody: 200 + 200 + 200 PD

Następnie: Elex 2 - Dowódca nowych oddziałów

Spis treści: Elex 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Elex 2 - Narzędzia dla majstra

O autorze
Awatar Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Komentarze